Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατά καιρούς, διαβάζω ενθουσιώδεις αναφορές για Μαρία «τρελοκοτσιδού».

Περίεργος ών, αποφάσισα να την επισκεφθώ την παραμονή της Κυριακής των Απόκρεω, δηλ. της Εθνικής Εορτής των νεοελλήνων.
Πριν ξεκινήσω, έκανα περισυλλογή, αυτοσυγκέντρωση και διαλογισμό (δηλαδή αφόδευσα) και μετέβην στον Οίκο Παρασίου 36, όπου πραγματικά έγινε περιφορά και επίδειξη της εν λόγω.
Συνειδητοποίησα ότι στο περελθόν την είχα δει ξανά, χωρίς όμως να αισθανθώ ροπή προς γενετησιασμό.
Πρόκειται για βραχύσωμη αλλοδαπή, περίπου 40 ετών, φυσικά ξανθά μαλλιά, πράσινα μάτια, τα οποία εκτιμώ ότι οφείλουν το χρώμα τους σε φακούς επαφής.

Η προσωνυμία «τρελοκοτσιδού» οφείλεται στις μικρές κοτσίδες της.
Μέτρησα πέντε: Οι τρεις είχαν σφιχτήρα κόκκινο, η μία πράσινο και η άλλη κίτρινο. Μάλλον δε συμπαθεί τον μΠΑΟΚ.

Οι μαστοί της είναι μικροί και αδιάφοροι.
Ο κορμός της έχει χάσει τη λεπτότητα της νιότης.
Στην ήβη της έχει καλλιεργήσει μια τούφα ξανθών μουνότριχων, μάλλον καλαίσθητη, ωστόσο ασυνήθιστη για πόρνη.
Το πρόσωπό της είναι χαριτωμένο και φανερώνει καταγωγή από το Βορρά. Δήλωσε ότι μεγάλωσε στην Ουκρανία, κοντά στα σύνορα με την Πολωνία.

Με δυο λόγια, η Μαρία εμφανισιακά δεν είναι κάτι το σπουδαίο…

Όσο για τη συμπεριφορά της και τη συμμετοχή της, εκεί μάλλον αριστεύει.
Επειδή ήταν η πρώτη συνεύρεσή μας, προσπάθησε διακριτικά να εντοπίσει τα γούστα μου, ώστε να τα ικανοποιήσει.
Με έλειχε σε διάφορα σημεία του σώματος, κάνοντας ναζάκια, παιχνιδάκια και θεατρινισμούς.
Στη φάση του κυρίως πεοθηλασμού, φρόντισε να είμαι κατακλιμένος με δύο μαξιλάρια στον αυχένα μου, ώστε να έχω καλύτερη θέα.
Σχολίασε ότι είμαι ο Σουλεϊμάν ο Μεγαλοπρεπής και αυτή η παλλακίς.
Σε όλη τη διάρκεια των περιπτύξεων, διεισδύσεων και εναλλαγών στάσεων, είχε την προσοχή της στραμμένη στο τι με ευχαριστεί για να μου το δώσει.
Εμείς όμως, είμαστε ολιγαρκείς, διακόψαμε τις περιπλοκότητες, την τοποθετήσαμε σε ύπτια κατάλληλη θέση, όπου την καταγαμήσαμε.

Στη διάρκεια της καταγάμευσης, επιταχύνθηκε η αναπνοή της και αυξήθηκε η θερμοκρασία και η υγρασία στην επιδερμίδα της.
Φαίνεται λοιπόν, ότι η Μαρία ηδονίζεται από την πράξη με τους πελάτες της.
Πιθανόν να είναι μητρομανής.

Μετά την αποστράγγιση της σπερματοδόχου κύστεως, μου πρότεινε μασάζ.
Αρνήθηκα ευγενικά, καθότι το βαριέμαι.
Επέμενε, με κομψό τρόπο, ισχυριζόμενη ότι ξέρει.
Τελικά δέχθηκα.
Πράγματι, γνωρίζει και αυτήν την τέχνη. Η αίσθηση ήταν πολύ ευχάριστη.

Η Μαρία μπαίνει πολύ καλά στο ρόλο της, δίνεται πλήρως στον αντισυνουσιαζόμενο, είναι ολοκληρωμένη επαγγελματίας.
Έχει υψηλή νοημοσύνη, αντίληψη και συναίσθηση, είναι εργατική, άοκνη, ακάματη.
Ανάλογα με τις περιστάσεις, προσαρμόζει το στυλ της σε τρυφερό ή σε αγριωπό.
Γνωρίζει ιστορικά γεγονότα, πολιτιστικά δρώμενα, γενικά δείχνει ότι είναι καλλιεργημένη και ότι θέλει να επικοινωνήσει με τους άντρες της και να μοιραστεί μαζί τους αυτές τις πληροφορίες.
Η σύγχρονη Φρύνη (του εικοσάρικου)…

Βγαίνοντας στο δροσερό αέρα του Μάρτη, κατάλαβα ότι ο μεσήλικας μπουρδελάκιας είναι πιο συνειδητοποιημένος από τον νεαρό μπουρδελάκια, πιο αποφασισμένος, πιο πωρωμένος, πιο σκληροπυρηνικός…
Για τον ώριμο μπουρδελάκια, το μπουρδέλο είναι τελικά ένα από τα πράγματα που παρέμειναν και τον συντροφεύουν στη ζωή του, ένα διαχρονικό κομμάτι από τον μικρόκοσμό του.

Ένα διαχρονικό track από το 1973, αφιερωμένο στη Μαρία και στα μπουρδέλα:
Rare Earth - Get Ready
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=o3Z8NU5ImK0

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, sotis99, Trizoni και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2013
Πραγματικά είναι η χαρά των μιλφολάγνων...
review reaction 1 Benreilly
18 Μαρτίου, 2013
Δεν είναι MILF.είναι GILFARA και βρωμιάρα μαζϊ .δουλεύει και με ΕΡΠΗ
μη σας ξεγελά η συμπεριφορά
18 Μαρτίου, 2013
η φρύνη του εικοσάρικου

τα είπε όλα ο άνθρωπος !
18 Μαρτίου, 2013
Φίλε Admin μην τα ελέγχεις τόοοσο πολύ τα σχόλια...
19 Μαρτίου, 2013
"Περίεργος ών, αποφάσισα να την επισκεφθώ την παραμονή της Κυριακής των Απόκρεω, δηλ. της Εθνικής Εορτής των νεοελλήνων."

Παρατηρώ ότι ομοίως με εμέ, σας "πειράζει" και εσάς η άνοιξη.
06 Απριλίου, 2013
Όπως σας έχω ξαναπή καί σέ πρωσοπικό μήν , ότι δέν μού είσαστε καθ όλα συμπαθής έχω νά προσθέσω
ότι ή άντικειμενικότητά σας μέ συναρπάζη !!
Όντως όμως ή Μαρία είναι συναρπαστική ....ΚΑΙ ΖΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΗ Έρωτας..μέ τόν έκάστοτε έπισκεπτη !!
review reaction 1 Benreilly
04 Οκτωβρίου, 2013
"Βγαίνοντας στο δροσερό αέρα του Μάρτη, .........., ένα διαχρονικό κομμάτι από τον μικρόκοσμό του."
Είπες πάρα πολλά με τις τελευταίες σου προτάσεις!!!!! To the point! που λένε και στο χωριό!!!Συγχαρητήρια!
review reaction 1 Benreilly
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7