Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξία είναι ίσως η πιο εμφανίσιμη κοπέλα που έχει φέρει ο εν λόγω οικος
Μελαχρινή με μάυρο μαλί, λεπτή με μικρό στήθος, άψογο καυλωτικό κώλο
Το ατού της όμως νομίζω είναι το πρόσωπο, έχει πολύ όμορφα μάτια. Μόλις την είδα λέω από μέσα μου "αυτή είναι σίγουρα Ρωσίδα". Τη ρωτάω και μου επιβεβαίωσε του λόγου το αληθέςΜεγάλο χαμόγελο. Πως φαίνονται όμως οι πουτάνες οι Ρωσίδες. Είναι ομολογω η αδυναμία μου
Μπαινω λοιπόν με υποδέχεται με ένα μάυρο ολόσομο κορμάκι-εσώρουχο sting
Επαθα πλάκα γιατι δεν έχω συνηθήσει τόσο όμορφες κοπέλες εκεί, λέω άμα έχει και συμμετοχή τέλεια και έτσι πήρα το 40 άρι.Στη συνέχεια διαπίστωσα βέβαια ότι δεν είχε καμία διαφορά από το 35άρι στην εν λόγω κοπέλα.
Μόνο μια φορά από όλες όσες έχω πάει εκεί το έξτρα τάληρο έκανε τη λεγόμενη διαφορά και η κοπέλα έκατσε παραπάνω και έδωσε το κάτι παραπάνω
Η τσατσα βέβαια πάντα το προκρίνει ότι και καλά θα κάτσει παραπάνω πιο χαλαρά και τέτοια, αλλά άπό την εμπειρία μου σπάνιο αυτό

Ξεκίνημα χαίδεμα, φόρεμα σκούφου και αφου ξάπλωσα πολύ ωραία πίπα , μετά καβαλήκεμα και όμορφο ξεκίνημα
Συνέχεια στα 4 όπου απόλαυσα τον άψογο κώλο της, αλλά κουράστικε γρήγορα (?) και αλλαγή σε ιεραποστολικό, όπου και κατέθεσα μετά απο λίγο, αφού μου είπε και 2-3 όμορφα ρωσοκαυλόλογα μου με τρελαίνουν.
Μετά όμως την κοπάνησε σχετικά γρήγορα ενώ δεν περίμενε άλλος έξωΧμμμ;
Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη Έρωταςκαι μόνο για αυτό θα ξαναπήγαινα. Δεν είναι η τοπ στο σεξ, αλλά προσωπικά δίνω πολύ σημασία στην εμφάνιση και 100% (GFE) θα την ξανατιμήσω
Είναι σίγουρα value for money αφού αυτά τα λεφτά δε βρίσκεις κάτι καλύτερο στο Ηράκλειο
Έυχομαι να συνεχίσει να μας δροσίζει όπως είπε ο προηγούμενος!
Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
byzodoulos
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού