Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μάγκες. Πρώτα πήγα στο κάτω αλλά γινότανε χαμός και ανέβηκα και πάνω να δω την Τουρκάλα στην οποία έχουν αναφερθεί συνάδελφοι. Ήταν ο κλασικός τσάτσος, ο ασπρομάλλης με τα γένεια και τα μαλλιά, "σφιχτό και ζεστό μουνί, και γλωσσόφιλα" μου λέει. Η κοπέλα κοντούλα είναι, μελαχρινή, τσιγγάνα μάλλον, οκέι για τα γούστα μου. Δήλωσε 20 χρόνων και Τουρκάλα, τρέχα γύρευε τώρα. Στο μεταξύ ήμουνα ακόμα ψιλολιώμα από το προηγούμενο βράδυ. Το δωμάτιο θεοσκότεινο, δεν έβλεπε καλά καλά πού έβαζα τα ρούχα μου. Αφού γδύνομαι, πάω να ξαπλώσω και αισθάνομαι κάτι υγρό. Κοιτάω καλύτερα και το μισό σεντόνι ήτανε γεμάτο χύσια Λύπη. Βάζω το βρακί, ανοίγω και την πόρτα και λέω του τσάτσου "έλα ρε φίλε να αλλάξεις σεντόνι, είναι χυμένο". Ήρθε αυτός μαζί με την κοπέλα, έλα μου λέει, πάρε τα ρούχα σου και πήγαινε σε άλλο δωμάτιο. Έτσι, βγήκαμε κουστωδία στο σαλόνι. Μπροστά το κορίτσι, πίσω εγώ με το βρακί και τα ρούχα στο χέρι και πιο πίσω ο τσάτσος που είχε αναλάβει να μεταφέρει τα παπούτσια και τις κάλτσες μου Money Mouth. Μην τα πολυλογώ, δεν μου σηκωνότανε και καλά, αλλά η κοπέλα φιλότιμη. Τα πολλά πολλά γλωσσόφιλα τα απέφευγα, ερχότανε το κορίτσι μου τριβότανε, πίπα μετά έτσι κι έτσι και μετά της λέω ξάπλωσε δίπλα μου να μου τον παίξεις. Ξάπλωσε λοιπόν και άρχισε να μου τον παίζει πάρα πάρα πολύ αργά. Λίγο πιο γρήγορα της έλεγα, το έκανε στην αρχή, και μετά πάλι αργά, σε φάση που δεν θα έχυνα ποτέ, κι εκτός αυτού όλο προσπαθούσε να μου χώσει τη γλώσσα μέχρι το λαρύγγι Χαμόγελο. Σε κάποιια φάση μου λέει δε θέλεις να με γαμήσεις λίγο που είμαι στενή, άντε, να σε γαμήσω, λέω. Μετά από λίγο τέλειωσα και το κορίτσι παρέμεινε στο κρεβάτι ξαπλωμένη όσο ντυνόμουνα και έλεγε τα δικά της. 12 ώρες την ημέρα δουλεύει, κούραση και τέτοια. Καταλήγοντας, το κορίτσι εντάξει είναι, τώρα απορώ ποιοι μαλάκες κάθονται και χύνουνε στα σεντόνια Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2013
Η τελευταία πρόταση είναι απλά μαγεία. Σπασίκλας
M
Maaneskyggen
09 Μαρτίου, 2013
ΘυμόςΌταν τα πίνουμε, και γινόμασται, λιώμα. Πάμε στα κορίτσια. Δεν χύνουμε, με τίποτα γιατη, δεν μπορούμε, και μετά μας φταίνε τα κορίτσια, οι τσάτσες. Όσο για το σεντόνι. Εχεις δίκιο. Αλλά φταίει ο τσάτσος. Πριν μπει, ο άλλος δεν πάνε να καθαρίσουν, το σεντόνι η το δωμάτιο. Φταίει! Τώρα φταίει, και ο άλλος μαλακας, που έχυσε εκεί!Κεφάλι σε τοίχο!ΕμμμμΕμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2