Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας μάγκες. Πρώτα απ' όλα αναφέρομαι στο κάτω σπίτι. Επίσης, η κριτική μου θα έχει δύο σκέλη. Το πρώτο αφορά τον συναγωνιστή πριν από μένα, που έπαιρνα μάτι Κουλ, και το δεύτερο εμένα. Είχα παρκάρει λοιπόν στη Λεωνίδου και καταφθάνει κι ένα ταξί. Περίμενα να δω μήπως μετέφερε καμιά κοπέλα Χαμόγελο, αλλά βγήκε ένας τύπος χοντρός, γύρω στα 45 - 50, λαϊκός. Όταν μπήκα κι εγώ στο σπίτι, είχε ήδη βγάλει τα λεφτά. Ο ευγενικός τσάτσος μου έδειξε το τρίτο δωμάτιο, το "μοναχικό", αλλά του λέω άσε θα περιμένω να μπω στο ένα από τα δύο διπλανά. Για κακή μου τύχη η κλασική τρύπα από την οποία παίρνω μάτι ήτανε βουλωμένη Money Mouth, αλλά βρήκα μια άλλη χαμηλά, που καθόμουνα σχεδόν γονατιστός για να δω καλά Εμμμμ. Ξέχασα να πω για την κοπέλα. Γύρω στο 1,70 με 1,75 χωρίς τακούνια, λεπτή, καλό σωματάκι με πεταχτό βυζί, γύρω στα 24, η φάτσα μόνο ήτανε κάπως, προς το βλάχικο. Αρχίζει λοιπόν η κοπέλα να κάνει πίπα του τύπου και μετά αυτός κάτι της λέει, κάτι του λέει κι αυτή και σηκώνεται αυτός. Δεν είδα, αλλά μάλλον πήρε χαρτί για να σκουπίσει το μουνί της. Μετά της έκανε γλυφομούνι, τη γάμησε αυτός από πάνω, μετά τη γύρισε πισωκολλητό, την έγλυψε και σε αυτή τη στάση (δεν ξέρω αν έγλυφε και κώλο Χμμμ;) και μετά τη γάμησε πισωκολλητό και σε κάποια φάση άρχισε να φωνάζει ο πούστης πολύ δυνατά κάτι "αγάπη μου, μωρό μου" και κάτι τέτοια κι έπεσε πάνω της, έριξε και την καρέκλα που ήτανε δίπλα, τι κάνεις του λέει αυτή, και μετά γέλαγε. Βγήκε το κορίτσι και ο τύπος ακόμα αναστέναζε και βόγκαγε. Οπότε, τη βαθμολογώ εγώ γι' αυτόν. Θα της έβαζε 8 με 9 Χαμόγελο. Κατόπιν, βουλώνω την τρύπα προσεκτικά και μετά από λίγο ήρθε το κορίτσι σε μένα. Καλή πίπα αλλά για λίγο, κι εκτός αυτού γαργαλιότανε που της πείραζα τις πατούσες και μετά ανέβηκε χωρίς να ρωτήσει από πάνω μου. Ύστερα από ένα λεπτό της ζήτησα να κάτσει ξαπλωμένη στο πλάι μου και να μου τον Μαλακία, όπου έχυσα σχεδόν αμέσως. Έτσι, εγώ της βάζω ένα 6,5. Όταν πια είχα ντυθεί, ήτανε 6 μπάτσοι απ' έξω, στην Ιάσωνος, που τους είδα από το παράθυρο, κι έψαχναν κάτι ξένους. Σκέφτηκα να περιμένω γιατί δεν είχα ούτε ταυτότητα ούτε δίπλωμα, αλλά τελικά βγήκα και μου κλάσανε τ'αρχίδια! Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2013
xaxaxaxaxa μαγκες πιαστε τα γιοφυριαααααααα
αλλά τελικά βγήκα και μου κλάσανε τ'αρχίδια! Birdman
06 Μαρτίου, 2013
Καλα εισαι απιστευτος!Δεν ντρεπεσαι βρε να παιρνεις μάτι; Μεγάλο χαμόγελο Για αυτο κιολας δεν μου αρεσει αυτο το σπίτι.οι πορτες δεν κλεινουν καλά και ο συρτης ειναι έξω απο την πόρτα αντι να ναι απο μέσα!Ετσι όποιος θέλει ανοίγει και παιρνει μάτι.Δεν ξέρω για σας,αλλά εμένα δεν με βολευει να με βλέπουν!
06 Μαρτίου, 2013
'' Κατόπιν, βουλώνω την τρύπα προσεκτικά και μετά από λίγο ήρθε το κορίτσι σε μένα''.την άλλη τρύπα της κυριάς έπρεπε να βουλώσεις προσεκτικάΜεγάλο χαμόγελο
06 Μαρτίου, 2013
cult. αν εβαζες τον τυπο στα 30-35, και ημερομηνια την παρασκευη θα νομιζα οτι πηρες ματι εμενα χαχαχαχα
X
xlexlekias
06 Μαρτίου, 2013
Θα ρθει η μέρα που θα σας πάρω μάτι όλους! Κουλ
06 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλακία
07 Μαρτίου, 2013
Κορυφαία κριτική με άφθονο γέλιο! Μεγάλο χαμόγελο
P
picker(1)
07 Μαρτίου, 2013
Αν σε πήρε εσένα μάτι κάποιος το πρόσεξες ? Οι τρύπες βλέπουν και αμφίδρομα !
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8