Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρίνα είναι μιλφ, αδύνατη,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και δηλώνει οτι η καταγωγή της είναι απο τον Καύκασο.Βέβαια έχω σχηματήσει την εντύπωση οτι είναι μάλλον αθίγγανη απο κάποια Βαλκανική χώρα γιατί το παρουσιαστικό της παραπέμπει προς τα εκεί.Δεν την έχω ακούσει να μιλάει Ρώσικα αλλά προσωπικά δεν θα με πείραζε να είναι και απο τα Βαλκάνια.Το πρόσωπο της είναι αρκετά σκυλέ κάτι που με καβλώνει αφάνταστα και πρέπει να της λείπουν και λίγα δόντια.
Σίγουρα η Μαρίνα δεν απευθύνεται σε όσους δεν γουστάρουν πολύ αδύνατες ή να έχει η γκόμενα cult παρουσιαστικό. Η γκόμενα σίγουρα απευθύνεται σε ειδικό κοινό και πιστεύω ακράδαντα οτι θα έχει δημιουργήσει τους δικούς της fun.Eμένα μου είχε κάνει το κλικ απο την πρώτη φορά που την είδα και την είχα κλειδώσει σαν στόχο όπερ και εγένετο.Η Μαρίνα μπήκε στο δωμάτιο με το ίδιο χαμόγελο και τις υποσχέσεις για δυνατό κρεββάτι που είχε απο το σαλόνι.Στην αρχή με τρόμαξε λίγο ομολογώ γιατί μου είπε να μου φορέσει την καπότα αμέσως για να μην την έχει.Ο πούτσος μου ήταν ήδη κάγκελο και την εφάρμοσε πάρα πολύ καλά κατά μήκος του χρησιμοποιώντας το στόμα.Πιιστεύω οτι ο καλύτερος τρόπος για να εφαρμόσει μια γκόμενα την καπότα στο μόριο του ανδρός γίνεται με το στόμα.Αυτό αποτρέπει να εισχωρήσει αέρας μέσα.
Έπειτα ενώ ήμουν ξαπλωμένος άρχισε να με γλύφει στο λαιμό μου και δεν μπόρεσα να αντισταθώ και αρχίσαμε να φιλιόμαστε με πάθος και στο στόμα.Κατέβηκε στις θηλές μου,άρχισε να γλύφει τον αφαλό μου και έπειτα στάθμευσε την γλώσσα της και στα αρχίδια μου.Το γλυψαρχίδι της ήταν υπέροχο,υγρό και ανείπωτα ηδονικό.Και το τσιμπούκι της αν και έγινε με περικαυλίδα ήταν αρκετά αριστοτεχνικό μπορώ να πώ.Σίγουρα η γκόμενα κατέχει πολύ καλά τον στοματικό έρωτα.Στην συνέχεια περάσαμε σε 69.Το μουνάκι της Μαρίνας ήταν αρκετά ανοιγμένο και η κωλοτρυπίδα της φαινόταν δουλεμένη.Απέφυγα να την γλύψω στο πράμα της παρά μόνον της έβαζα δάχτυλο και έπαιζα με τα μουνόχειλα της όσο αυτή με πίπωνε.Στην συνέχεια την ανέβασα πάναω μου όπου και άρχισα να την ξεσκίζω με δύναμη ενώ σταδιακά φιλιόμασταν.Τα βογγητα της Μαρίνας ήταν τόσο δυνατά ώστε στάνταρ ακούγοταν και έξω στο σαλόνι.Το μόνο αρνητικό της υπόθεσης είναι οτι η υπηρεσία απο αυτό το μαγαζί βιάζεται αρκετά και φωνάζει τις κοπέλες να βγουν απο το δωμάτιο στο επτάλεπτο.Αυτό φάνηκε και στην Μαρίνα που ήταν αγχωμένη με τον χρόνο.Την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου την γαμούσα με δύναμη ενώ αυτή είχε ανοίξει αρκετά καλά τα πόδια της για να με δεχτεί βαθιά μέσα της.Τα κορμιά μας ήταν ενωμένα και παραδωμένα σε ένα κρεσέντο πάθους.Στο σημείο αυτό η υπηρεσία άρχισε να φωνάζει την κοπέλα να βγει απο το δωμάτιο.Για να τελειώσω έβγαλα το προφυλακτικό,ξάπλωσα ανάσκελα και έβαλα την Μαρίνα να μου γλύφει τους όρχεις ενώ εγώ χούφτωνα τα κωλομέρια της και τα μουνόχειλα της με μανία.Μετά απο ένα λεπτό είχα ολοκληρώσει.Η κοπέλα ήταν δυναμίτης!
Ο συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο ήταν τα 8 λεπτά.Οι υπηρεσίες της Μαρίνας ήταν πάρα πολύ καλές.Όμως αν η υπηρεσία συνεχίσει να φωνάζει τις κοπέλες πολύ γρήγορα να βγουν απο το δωμάτιο το μαγαζί σίγουρα θα βγει χαμένο.Γι αυτό το λόγο θα βαθμολογήσω την υπηρεσία με αυστηρότητα γιατί αποτρέπει τον κόσμο απο το να γίνει πελάτης της κοπέλας και του μαγαζιού.Άλλο αρνητικό σημείο της περιοχής που βρίσκονται τα μαγαζιά αυτά και αποτρέπει τον κόσμο απο το να τα επισκευτεί είναι οτι ο δρόμος αυτός είναι γεμάτος απο τοξικομανείς που τρυπιούνται μπροστά στα μάτια των περαστικών απροκάλυπτα. Για αυτό τον λόγο θα βάλω στο parking επίσης πολύ μικρό βαθμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2013
+1 για την καλή κριτική!
Ας σημειωθεί ότι επίσης αρνητικό στοιχείο της περιοχής είναι τα διάφορα κλεφτρόνια που δρουν κατά ομάδες και (συνήθως) κατά την διάρκεια της νύκτας...
Οι έρημοι και ερημικοί πουτανιάρηδες χρειάζεται να προσέχουν
05 Μαρτίου, 2013
Eυχαριστώ σναγωνιστή!
Στο Μετάξι η μεταμεσονύχτια βάρδια ιδίως τα Σάββατα που έχει πολλούς Έλληνες που γυρνάν απο διασκέδαση είναι η πιο ασφαλής.Οι πιο επικίνδυνες ώρες είναι σαφώς οι ώρες απο το σούρουπο μέχρι τα μεσάνυχτα.
08 Απριλίου, 2013
μπράβο φιλε πολύ καλή κριτική αυτός ήταν και ο λόγος που πήγα και γω στο συγκεκριμένο μαγαζί και μπορώ να πω με σιγουριά ότι το μαρινάκι τα αξίζει τα λεφτά του σίγουρα θα ξαναπάω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3