Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τζουλια Ρουμανα μελαχρινη με μακρυ μαλλι,γυρω στα 22,ομορφα εκφραστικα ματια,βυζια μετρια και ελαφρως πεσμενα και κωλος αφρατος λιγο μεγαλυτερος απ'οσο θα'πρεπε.Τσιγγανοφατσα ειναι με σκουρο δερμα αλλα εμενα μ'αρεσει,την ειχα παρει και πριν 1,5 μηνα και σημερα μου'κανε κατι ναζια στο σαλονι και τελικα μπηκα αν και δεν ειχα πολυ ορεξη.40ε για γυμνο και 69

Καταρχην μου επλυνε τον πουτσο στο νιπτηρα που εμενα μ'αρεσει και με καυλωνει.Οπως ημασταν ορθιοι μπροστα στο κρεβατι της την επεσα απο πισω οπου εχωσα τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομαγουλα και της τον εφερα απο μπροστα και εκανα σα να τη γαμαω και κοιταζομασταν στον καθρεφτη.
Την εριξα στο κρεβατι μπρουμυτα οπου της εγλειψα τον κωλο της αλλα δε τρελαθηκα κιολας ηταν ελαφρως αξυριστος και σκουρος.
Την γυρισα κι ανασκελα για πουτσοτριψιμο-πουτσοσφαλιαρες στο μουνι της το οποιο δεχεται ευχαριστως και δειχνει να της αρεσει,ρουφηγμα στα βυζια της εννοειται και στο λαιμο της και καποια πεταχτα φιλακια στο στομα.

Πιπα οχι και πολυ καλη,σχεδον επιφανειακη με μια ταση να σφιγγει τον πουτσο.Μερικα χαμουρεματα ακομα οπου με δαγκωνε στην κοιλια,μου'ριχνε σφαλιαρες στον πουτσο,μου εγλειφε τις ρωγες,τις εριξα κι εγω μερικες σφαλιαριτσες στα μαγουλα της...γενικα ηταν σε φαση τρελας και χαζομαρας αποψε,βεβαια καποια στιγμη πηγε να γινει κουραστικη λιγο μ'αυτο αλλα της το'πα και συμμαζευτηκε

Πρωτη σταση αυτη απο κατω αλλα δε μπορεσαμε να συγχρονιστουμε και καλα και γρηγορα το γυρισαμε σε πισωκολλητο.Εκει ηταν καλυτερα τα πραματα αλλα δε μπορουσα να συγκεντρωθω καλα το μυαλο μου ηταν αλλου,επαιζε και κατι μαλακιες τραγουδια στο τερμα,με βαρουσε και ο καυτος αερας του κλιματιστικου οποτε ειδα οτι δυσκολα θα εχυνα οποτε αρχισα να της λεω μαλακιες...να σε χυσω στο στομα και τετοια.Για πλακα ταχα αλλα δε μασησε...Μου ειπε ομως να της τα ριξω στην κοιλια και αυτη θα τα παρει με το χερι της και θα τα φαειMoney Mouth...ειπαμε ηταν σε φαση σαχλαμαρας αποψε
Τελοσπαντων ξαπλωσε ανασκελα,σηκωσε τα ποδια της εριξα μερικες πουτσοσφαλιαρες στο μουνι της και αδειασα το υγρο πυρ(οπως λενε και κατι ποιητες εδω μεσαΛύπη) πανω στην κοιλια της.Της τα πασαλειψα και λιγο και αμεσως μου ζητησε να της φερω χαρτι γιατι σιχαινεται λεει

Ε συνεχισαμε λιγο ακομα τις σαχλαμαρες και αποχωρησε.Το μισαωρο το γεμισαμε σιγουρα παντως.Εντελως γκομενικη η φαση,γουσταρει να την αγκαλιαζεις,να τη σφιγγεις,να παιζετε,να λετε μαλακιες...σα να ειναι η εφηβη γκομενα σου δηλαδη.Δε χαλαει χατηρι,δεν τη νοιαζει καθολου η ωρα.Λιγο την τεχνικη της να βελτιωσει και ειδικα στην πιπα και θα ειναι αψογη.Φυσικα προτεινεται ανεπιφυλακτα σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.420
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού