Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα μπανίσει το εν λόγω σπιτάκι και λόγω την καθαριότητάς του ήθελα να το επισκεφτώ...
Σκάω μύτη με φίλο συναγωνιστή με τον οποίον έχουμε αποφασίσει τα κασκαντεριλίκια μισά-μισά, αν δηλαδή ο ένας δεν εγκρίνει, να μην δοκιμάζει και ο άλλος, αλλά αυτό θα πηγαίνει εναλλάξ.

Είναι λοιπόν η σειρά του να περασει αλλά λυπάται να ξοδέψει το 20ρικο...Εγώ όμως είμαι με λιγότερο από 1€ οπότε ανγκαστικά με δανείζει ένα 20ρικο...
Δίνω το μπλε εισιτήριο, και περνάω μέσα.
Η κοπέλα, ευδιάθετη, ωραίο σώμα, ωραίο πρόσωπο, πολυ καλές αναλογίες, αλλά το βασικότερο σε έκανε να νοιώσεις άνετα, υπηρεσίες στούντιο σε τιμή μπουρδέλου...
Ωραιο, παθιάρικο γαμήσι, πέρνοντας πάντα μέτρα ασφαλείας που λέγαμε και στο στρατό.

Φεύγοντας της είπε ότι δεν περίμενα να κάνει τόσο καλό σεξ, κυρίως λόγω της ομορφιάς της.
Η κοπέλα τιμάει τα χρήματα που βγάζουμε και δεν έχει καβαλήσει το καλάμι όπως κάποιες άλλες.

Θα την ξαναπροτιμήσω, αν και δυστυχώς απ' ότι διαπίστωσα εργάζεται συνήθως πρωί, ώρα άβολη για μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2013
η Γιάννα όντως πολύ ωραία κοπέλα........αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι τιμάει τα λεφτά της , αυτή δυο φορές που την έχω πάρει
δεν είχε ούτε την μισή συμμετοχή απο την φίλη της Ντενίσα που δεν έχει ούτε αυτή συμμετοχή .
02 Μαρτίου, 2013
Οταν σε κάνει να νοιώσεις άνετα και δεν σου λέει μην πιάνεις εδώ, μην πιάνεις εκεί, μην γλύφεις το βυζί, αλλά έχει συμμετοχή, θεωρώ ότι τιμάει τα λεφτά της.
Q
Quasimodo
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2