Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τεταρτη βραδυ,μετα απο διασκεδαση στα λαδαδικα.το φασωμα νεαρης κορασιδος σε παρτυ της περιοχης αποδεικνυεται μη αρκετο, οποτε ο λατρεμενος βαρδαρης φανταζει ιδανικη επιλογη.μπαρμπαρα απο σλοβακια,μικροκαμωμενη ζουμερο κορμι ωραιο βυζι και σφριγηλο κολαρακι.περναω με 25 ευρω ξαπλωνω και συντομα η νεαρα βρισκεται απο πανω μου.τρομερα αναλαφρη και ευκινητη παιζω με το κορμι της,τριβεται με τεχνη πανω μου και συντομα αρχιζω πιπιλισμα ρογας και φιλια στο λαιμο.ανταποκρινεται με καυλωτικους ηχους,συντομα καταληγουμε να γλωσσοφιλιομαστε ενω μου χαιδευει περιτεχνα τις μπαλες.πιπα καλη οχι αψογη,ξανα με αρχιδοχαιδεμα και καποια πονηρα βλεμματακια.γενικα στα προκαταρκτικα παιρνει αριστα ξερει να σε κανει πυρκαυλο.ανεβαινει απο πανω οπου κουνηθηκε αψογα και τον πηρε αργα και βαθια.συνεχεια εγω απο πανω με διαφορες παραλλαγες,αλλαζε διαρκως θεση τα ποδια της,παιζαμε διαρκως με το βαθος και το ρυθμο..γλεντι πραγματικο, τρομερα ευκινητη και με τελεια υφη επιδερμιδας,αρχιζω να συνειδητοποιω οτι προκειται για κατι ξεχωριστο,ενα γαμησι που θα μπει στο πανθεον και θα το θυμαμαι για παντα.καταληξη με σφροκοπημα στα 4 σε επιληπτικο ρυθμο με την καυλα να εχει χτυπησει κοκκινο και να την χυνω με πολυ δυναμη. εχοντας αρκετη εμπειρια στο χωρο με πληθωρα καταθεσεων σε σαλονικα,αθηνα αλλα και αμστερνταμ μπορω να πω οτι η κοπελα το εχει.κυρια ατου της το παιχνιδιαρικο μουντ,το σφιχτο της ευελικτο κορμι και η συνεχης ενασχοληση με τις μπαλες σε ολη τη διαρκεια του φυστικιου.δε μιλαει ουτε ελληνικα ουτε καλα αγγλικα αλλα απταιστα κατεχει τη παγκοσμια γλωσσα του σωματος...ουφ αυτα σταματαω γιατι τουμπανιαστηκα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού