Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αν και πρωινη επισκεψη ξεκινησε για βολτα, μολις ειδα την κωλαρα της τζουλιας, το υψος της και τα πιασιματα της ουτε καν σκεφτηκα για να φυγω και πληρωσα 20 ευρω για την επισκεψη και μπηκα στο δωματιο.
τοτε ειδα την πραγματικη τζουλια. μια γλυκια και ζεστη κοπελα καυλιαρα και τρελη.
ξαπλωσε διπλα μου, αρχισε να μου μιλαει και να με χαιδευει και ο πουτσος μου εγινε σαν στυλιαρι....
δεν μπορουσα να περιμενω αλλο και της ειπα να πεσει στα τεσσερα...
το μουνι της ηταν τοσο καυτο και ζεστο που δεν μπορεσα να κρατηθω για πολλυ ωρα. η εκτονοση μου ηταν τοσο ευχαριστη που η τζουλια απορησε που η καποτα γεμισε σπερμα...
μου ειπε με ενα χαμογελο... σιγα μωρο μου, απο ποτε εχεις να το κανεις? το θεμα ομως ηταν οτι δεν ειχα καιρο να το κανω, απλα ειχε θολωσει ο εγκεφαλος μου που δεν ηξερα τι γινεται.
οποιος θελει να απολαυσει μια ζουμερη και με πιασιματα γυναικα ας κανει μια βολτα να την γνωρισει και δεν θα βγει χαμενος.
εγω απο εκεινη την ημερα που την γνωρισα εχω γινει θαμμωνας του μαγαζιου γιατι περναω ομορφα και ωραια και πανω απο ολα εχω να κανω με ανθρωπο.ΚατσικογάμηςΓερο-μύστηςΚατσικογάμηςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2013
φιλε απο προκαταρκτικά τι έκανε σε σένα;
Την ειχα πάρει και ενω ημουν καθαρος και της ζητησα να με φιλισει στο στηθος, το ειχε αρνηθείΧμμμ;
28 Φεβρουαρίου, 2013
Moνο πρωινη βαρδια παιζει η κοπελα ; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2