Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε την Δευτέρα στις 13.10 , πριν ασχοληθώ με την κοπέλα θέλω να ασχοληθώ με την μεσήλικη ξανθιά αλλοδαπή τσατσά που ήταν αγενέστατη και αυτή θα ήταν η αιτία που δεν θα πέρναγα ,
μιας και η κοπέλα μου άρεσε αρκετά , ήταν καινούργια και ήθελα να περάσω , αφού βγήκε η Μίλα στο σαλόνι η τσα τσα καθόταν με κοίταγε και δεν μιλούσε , την ρωτώ τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα ,
εντελώς αναίτια και πολύ στραβωμένη αγριεμένη με ρωτάει θα περάσεις ,την ξαναρωτάω τί πρόγραμμα κάνει η κοπέλα , μου απαντάει ότι όλες οι κοπέλες , την ρωτάω πάλι , τι εννοείς , ότι κάνουν όλες οι κοπέλες σε αυτό το σπίτι ή ότι κάνουν σε άλλα γιατί της κάνω οι κοπέλες κάνουν διάφορα προγράμματα.... λες και είχε κολλήσει η βελόνα ξαναπαντάει ότι κάνουν οι κοπέλες , πήγα στο κουζηνάκι έδωσα τα λεφτά στη Μίλα και πέρασα , θα πρέπει να καταλάβουν οι υπηρεσίες ότι δουλεία τους είναι να παρουσιάζουν την κοπέλα και να διατηρούν δωμάτια και οίκο καθαρό , τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο ,εγώ φταίω που δεν την έβρισα να φύγω αλλά σκέφτηκα το μεροκάματο της κοπέλας που δεν έφταιγε σε τίποτα για την συμπεριφορά της μαλακισμένης τσατσας....
η Μίλα είναι μιά κοπέλα με ξανθοκάστανο ίσιο μαλλί με λεπτό ωραίο κορμί και μικρό στήθος , μου είπε ότι είναι 26 αλλά απο κοντά εγώ την έκανα τουλάχιστον 30 , ελληνικά μιλάει καλά , ήρθε στο δωμάτιο αρκετά κουμπωμένη που δεν κατάλαβα αν οφειλόταν στο περιστατικό του σαλονιού ή στο ότι ήταν καινούργια στην δουλεία , ξάπλωσε δίπλα μου και άρχιζε να μου χαϊδεύει το πέος ,ήταν αρκετά σιωπηλή , με ρώτησε αν θέλω να μου φορέσει προφυλακτικό , με σκούπισε με μωρομάντηλο , άρχισε πίπα μέτρια και με πολύ χέρι , δάχτυλο άφηνε αλλά για γλυφωμούνι ευγενικά μου αρνήθηκε , πέρασμα
προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω , δεν είχε κάποια συμμετοχή και άφηνε εμένα να κουνιέμαι , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , ωραία στάση σώματος και ωραίος κώλος , τρίτη και τελευταία
στάση ιεραποστολικό , είχε ελαφρώς ανασηκωμένα τα πόδια ενώ είχε τα μάτια της κλειστά , το τέλος ήρθε στο στόμα της ,έχει ωραίο σώμα γλυκό πρόσωπο , δεν ήταν αρνητική και θεωρώ ότι έχει
πολλά περιθώρια βελτίωσης όταν λυθεί κάπως , πιστεύω ότι οι λάτρες του οίκου αυτού ή πιο σωστά τον κοριτσιών που φέρνει θα την τιμήσουν δεόντως...χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 15 λεπτά ,
φεύγοντας είπα καλό μεσημέρι στην τσατσα και αυτή δεν απάντησε...οι καλοί τρόποι και η ευγένεια είναι κάτι που το έχεις ή δεν το έχεις...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Μίλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.996
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού