Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε Σαββατο βραδακι κατα τις 10 περιπου αν θυμαμαι καλα.Ειχαμε περασει πρωτα απο Μεταξι αλλα δεν ειχε κατι της προκοπης οποτε ειπαμε να γυρισουμε στην παλαι ποτε Φυλης που ειναι ενα επιπεδο πανω σε ποιοτητα.Ειδαμε αρκετες ωραιες παρουσιες πχ Ντενισα,Σονια,Μαγια και αλλες αλλα εγω αποφασισα να καταθεσω στην Αννα στο Φ69Α.Η Αννα ειναι μια συμπαθητικη κοπελα 25χρονων περιπου μετριου αναστηματος με μικρο βυζακι και χαριτωμενη φατσουλα.Την κοπελιτσα αυτη την ειχα ξαναπαρει πριν κανα χρονο ισως και παραπανω στον κατω οικο με πολυ ευχαριστες εντυπωσεις.Εχει ενα στυλ τυπου Χριστινας(βεβαια απεχει παρασαγκας απ την Χριστιν η οποια ηταν μυθος κατ εμε Έρωτας )δηλαδη χαριτωμενο και πουτανιαρικο αντιστοιχα ενας καυλωτικος συνδυασμος.Ειχα αρχικα τις υποψιες μου μηπως εχει χαλασει απο τοτε και εχει ψιλογινει φολα(ειχα διαβασει και κανα δυο κριτικες που δεν ελεγαν και τα καλυτερα τωρα τελευταια).Τεσπα στο δωματιο ηρθε μετα απο κανα 10λεπτο περιπου καθως ειχε αλλο συναγωνιστη πριν.Οπως και τοτε ετσι και τωρα μπηκε με το χαμογελο πολυ ομιλιτικη και χαρωπη τελειως gfe δηλαδη.Μετα τα τυπικα-συστασεις κλπ- ξεκιναει αγκαλιτσες και φιλακια(οχι στομα δεν το επιδιωκω αλλωστε) μπαλαμουτιασματα ανεκαθεν και στη συνεχεια γλυψιμο απο μερους της σε ρογες,κοιλια κλπ μεχρι που εφτασε η ανορθωση οποτε περναει λαστιχο και ξεκιναει πιπα πολυ ζεστη ,αργη και αισθησιακη(το δουλευει καλα το στοματακι της) με αρκετη διαρκεια.....Ως εκει ολα καλα....τοσο καλα ομως που με πηρε ο ρυθμος....και πηραν και τα ζουμια το κατω μου κεφαλι Ντροπή Το μονο που προλαβα να γαμησω ηταν γα λιγο το στοματακι της οταν ειδα οτι το χασαμε το ματσακι Κεφάλι σε τοίχο! Παρολο που η ολη συνευρεση δεν κρατησε παρα λιγα λεπτα δεν το εκλαψα το 20αρι γιατι ξεκαβλωσα πραγματικα ειχα γινει πετρα.Ειχα συνηθισει τοσο καιρο στο επιπεδο του Μεταξιου οποτε η μεταβαση στη Φυλης ηταν λιγο αποτομη...
Εγω μαλλον θα την ξανατιμησω καποια στιγμη...

Υ.Γ Και εγω παρατηρησα οτι τα ποδια της ηταν λιγο αξυριστα οπως ανεφερε και ο φιλος απο κατω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού