Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
κατεβηκα χθες ΒΡΑΔΥ στο βαρδαρη για καταθεση μιας και ειμαι κοντα στιν περιοχη νεκρα ειχε μιας και ηταν καθημερινη ,ξεκιναω με σκοπο να μπουμε σε κατι σιγουρο χωρις να φαμε πικρα .μπαίνοντας στο καταστημα αυτο ηταν η γνωστη σε ολους μιρελα βγαινει στο σαλονι με αερα μοντελου οπως παντα λες και κανει πασαρελα και οταν γυρναει θεα το απιστευτο κωλαρακιΈρωταςΈρωτας της που ειναι σαν δωρακι. περναω το απλο με τα 25 . ο χωρος ειτανε σε καλη κατασταση !βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω με τα απο κανενα 4λεπτο σκαι το μωρο μεσα με ενα χαμογελο ενω με θυμωτανε απο τις προηγουμενες φορες που ειχα μπει τουλαχιστον 5 αλλα πριν κανενα χρονο . ηρθε ξαπλωσε διπλα μου πιασαμε λιγο την συζητηση στα ρουμανικα μια και ειμαι γνωστης τις γλωσσας (κακες παρεες ). αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και να τριβεται στιν συνεχεια κατεβηκε προς τα κατω περναει το κρανος και αρχιζει μια μετρια πιπα αν και δεν τον επαιρνε ολλο μεσα εγω μονο που βλεπω την πρωσοπαρα τις μου ειχε γινει πετρα,στιν συνεχεια ανεβηκε απο πανω οπου με το απιστευτο κορμι που εχει κουνιόταν σε πολυ ωραιο ρυθμο ενω παραλληλα εβγαζε κραυγουλες τιν πειρα για κανενα 3λεπτο ετσι στιν συνεχεια την εβαλα στα 4 για να δω την απιστευτη θεα μιας και το τελος ειτανε κοντα κουνιοτανε μονι τις για λιγο και μετα ανελαβα εγω με δυνατο σφυροκοπημα κρατωντας την σφιχτα απο την μεση εδειχνε να το ευχαριστιεται υστερα απο κανενα 4 λεπτο πισωκολλητο ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςεπηλθε και το τελος ,με ρωτησε ολα καλα με ενα χαμογελο σηκωθηκε να βαλη τα εσωρουχα και με καληνυχτησε και με αποχαιρετησε με ενα φιλι στο μαγουλο,Γερο-μύστηςσυμπερασμα περασα καλα οπως και τις προηγουμενες φορες που μπηκα και για 25 ευρω παιρνει κανει καλη περιποιιση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
mpozanis
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού