Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν επίσκεψη στην Αγκύρας 1 μεσημεράκι Πέμπτης (βασικά πάρκαρα απέξω για να πάω Αχαρνών 106 και λέω δεν μπαίνω?).

Βγαίνει η " κοπέλα", μια κούκλα 1,75 με μακρύ ίσιο μαλλί μέχρι τη μέση, τέλοιο βυζάκι κωλάρα μαυρισμένη με τα σημάδια του τάγκα και το βρακάκι βγαλμένο για να σιγουρεύεται ο πελάτης πως δεν υπάρχουν "κατάλοιπα" του παρελθόντος.

Η ευγενική τσατσά μου λέει τα καθέκαστα (ελεύθερα πιασίματα κλπ), και την τιμή (30Ε), οπότε λέω δεν γαμιέται, μια εμπειρία ακόμη και χώθηκα.

Τα δωμάτια παλιές και όχι καλές κατασκευές, χωρίς ντουζ αλλά μεγάλη τηλεόραση με τσόντες.

Μπάινει η Μαριάννα μετά από 5 λεπτά, με χαιδεύει άψογα, φιλάκια στο λαιμό και μου δίνει στο στόμα το όμορφο μικρό βυζάκι της (ο πλαστικός έχει κάνει άψογη δουλειά). Δάχτυλα δεχόταν παντού, ενώ στην πίπα (τέλεια κ βαθειά λόγω ειδικότητας!) μου γυρίσει την κωλάρα της και την χαιδευα.

Όταν την γύρισα στα 4 και την πήρα, είχε καλή συμμετοχή και χαστούκιζε τον κώλο της, ενώ σε κάποια φάση έβαζε και δάχτυλο στον εαυτό της παράλληλα. Άψογο πήδημα, χωρίς να βιάζεται, και χτυπιόταν επάνω μου. Τέλειωσα αμέσως περιττό να σας πω.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα, αξίζει τα 30Ε της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού