Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη μεσημέρι στις 15.40 , να διευκρινίσω ότι δεν λέω για την Μαρία το κατσαριδάκι που έχει πολλές κριτικές σε αυτό το σπιτάκι ,
η Μαρία που αναφέρομαι την είδα πρώτη φορά σήμερα , πιτσιρίκα 19 χρονών(έτσι είπε)με κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά πίρσινγκ στον αφαλό και στο δεξί φρύδι και
τατού δεξιά στα πλευρά μια καρδιά και από κάτω από αυτήν ένα όνομα ,μπήκα στο δωμάτιο που είναι στα δεξιά από το κουζινάκι , τα δωμάτια του οίκου αυτού
είναι ψιλοάθλεια και για καλτ καταστάσεις , όχι βρόμικα αλλά με παλιά κρεβάτια , παλιά σεντόνια ενω στο στρώμα του κρεβατιού στο δωμάτιο που πέρασα είχε
δυο λακκούβες ,έδωσα τα 10 ευρώ και πέρασα ....την ρώτησα απο που είναι και μου απάντησε(μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά) χαμογελώντας τι σημασία έχει , της είπα σωστά το θέμα είναι να είσαι καλή στο κρεβάτι , με ΄είχε αγκαλιάσει όση ώρα μιλάγαμε και με χάιδευε στον στήθος και στα μαλλιά ,άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στα μάγουλα ενώ στην συνέχεια διστακτικά(για να δεί αν θα ανταποκριθώ)με δική της πρωτοβουλία στο στόμα , όταν είδε ότι ανταποκρίθηκα άρχισε να με φιλάει με μανία ενώ κάποιες στιγμές δάγκωνε απαλά τα χείλη μου και τα τραβούσε με το στόμα της , εγώ της έτριβα την κλειτορίδα τηςενώ της έβαλα και το δάχτυλο μου μέσα στο μουνάκι της που ήταν σφιχτό και τα τοιχώματα του άρχισαν σιγά σιγά να υγραίνονται , συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και την σταμάτησα για να προχωρήσουμε , πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα αρχικά κάπως άτεχνη και άτσαλη αλλά στην συνέχεια την βελτίωσε από μόνη της , πίπα για κανα 2λέπτο , ξάπλωσε ανάσκελα και μπήκα μέσα της , άρχισα να την γαμάω ενώ αυτή με τα χέρια της μου τράβηξε το κεφάλι ώστε να συνεχίσει να με φυλάει...στην συνέχεια άρχισε να βγάζει αναστεναγμούς και έπιασε με τα χέρια της τα κωλομάγουλα μου και με τραβούσε πρός το μέρος ψιθυρίζοντας μου στο αυτί πιο βαθιά ,δεν αλλάξαμε καμιά άλλη στάση(ίσως είναι η πρώτη φορά που δεν αλλάζω στάση σε μπουρδέλο)και μετά από λίγο ήρθε το τέλος , ανέβηκε απο πάνω μου και συνεχίσαμενα φιλιόμαστε , θέλω να πώ ότι όλο το σκηνικό δεν κράτησε παραπάνω από 7-8 λεπτά , αλλά ήταν μιά ευχάριστη έκπληξη...δεν ξέρω αν έτυχε αλλά μου άρεσε το πιπίνι και μάλλον θα ξαναδοκιμαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.070
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2013
Καύλωσα ρε μλκ.......Γλώσσα
17 Φεβρουαρίου, 2013
Kαι όμως, έτσι είναι το σωστό σεξ κύριοι, έστω και σε μπουρδέλο.

Κάνεις αυτό που σου λέει η αίσθηση, το ένστικτο και η κάβλα σου εκείνη την στιγμή, και όχι όλα όσα "πρέπει" να κάνεις σε μία αυστηρή αλληλουχία επειδή πλήρωσες.

Πριν από λίγα χρόνια ένα παρόμοιο πιπινάκι με κάβλωνε τόσο με το νάζι, τα χάδια και τα γλωσσόφιλα του την ώρα των προκαταρκτικών που παρέκαμπτα και την πίπα, τόσο πολύ ήθελα να το γαμήσω.
18 Φεβρουαρίου, 2013
Μας σκανδαλιζεις ασχημα.... Χαμόγελο
18 Φεβρουαρίου, 2013
Ωραιότατα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
(Updated: 19 Φεβρουαρίου, 2013) 19 Φεβρουαρίου, 2013
Ο n.smirni έχει προσφέρει και συνεχίζει να προσφέρει στο μπουρδελοσάϊτ με απλές και καθημερινές φράσεις είτε στις ενημερώσεις είτε στις κριτικές. Όποιος επιδιώκει με "έξυπνο" ή κουτοπόνηρο τρόπο να μειώσει αυτή την προσφορά απλά μειώνει την δική του προσφορά.

Προτείνω ο n.smirni να γίνει Νο1 αξιολογητής (τουλάχιστον) των μπουρδέλων
21 Φεβρουαρίου, 2013
Νομίζω Το Μαράκι το αλβανακι είναι με τα πεταχτά αφτιά με το τατου τη καρδούλα κε τα αρχικά του αδελφού τις …παλιό μωρό στο μαγαζί αυτό την έχω πάρει πολλές φορές καλό πήδημα λίγο υπερβολική σε φωνές .. αλά απίστευτη σε έκφραση ..το έχω ξαναγράψει αυτό ..τώρα για φιλάκια κε δάκτυλα μου είχαν διαφύγει θα περάσω μια βόλτα να το δακτυλιασο Κατσικογάμης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6