Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τζουλια...κοπελα ψηλη,χυμωδης,με ωραια μεγαλουτσικα φυσικα βυζια,προσωπο συμπαθητικο -οχι κατι ιδιαιτερο κ πλαδαρη κοιλια...τα αλλια τα ειχε μαζεμενα κοτσιδα πισω.Στο σαλονι φορουσε σουτιεν+κατι που εμοιαζε σαν μεσοφορι,προφανως για να κρυβει τυχον ατελειες...Χαμογελαστη κ ευγενικη...Λογω ελλειψης χρονου για τσαρκα κ λογω οτι η κοπελα πανω-κατω πληρουσε καποια στανταρτ μου εδωσα το 25αρι στην ευγενικη ηλικιωμενη τσατσα για απλο κ εισηλθα στο δωματιο στο βαθος...
Το δωματιο ηταν καθαρο,με σαπουνι,χαρτι,καλογερο-ο οποιος περνει μια ελαφρια κλιση οταν κρεμας ρουχα-κ καθαρα σεντονια...μυρουδιες κ ψωλοχυματα δεν υπηρχαν μιας κ ο χωρος ηταν σχεδον αψογος...Η τζουλια αντιθετα ομως, ολιγον βιαστικη...μπηκε,γδυθηκε,τα εβγαλε ολα,πηγα να της πιασω το στηθος κ με διεταξε σαν λοχιας οτι πρεπει πρωτα να ακουμπησει η ιδια στο κρεβατι....μου κοψε τελειως τον αυθορμητισμο...εκατσε διπλα μου,περασε κατευθειαν καποτα,εγω αρχησα να μαλαζω διστακτικα στην αρχη το πλουσιο στηθος της κ επιδοθηκε σε μια ολιγολεπτη πιπα,χωρις αρχιδογλυψιμο,ισα ισα ενοιωθα οτι μου το ρουφανε...δοντι ευτηχως δεν εβαλε,αλλα δεν ενοιωθα κ πιπα...μονη της σταματησε με ρωτησε πως θελω,της ειπα απο πανω,ανεβηκε κουνηθηκε τρια λεπτα κ μου λεει ψυχρα ελα εσυ τωρα απο πισω...οτι να ναι...τεσπα,αφου καταλαβα οτι δεν υπαρχει ουτε χημεια,ουτε υποψια ερωτισμου στο δωματιο,αρχησα να την σφυροκοπαω στα τεσσερα κ στο τελος εκσπερματισα το πλεοναζον ασπρο πυχτο υγρο...πηγη εμπευσης η ωραια ομολογουμενως κωλαρα της με το ατεχνο τατου....μετα μου επιασε την κουβεντα κ αρχησε να μου λεει κατι χαζα πανω σε ενα θεμα...με πλησιασε με φιλησε σταυρωτα -οπως φιλανε στα μνημοσυνα-κ αποχωρησε....
Συμπερασμα:Βιαστικη,ψυχρη,φασφουνταδικη κ ξεπετατζιδικη αντιληψη για το ιδιο το επαγγελμα,αυτην την εντυπωση αποκομισα προσωπικα...κοσμος σημειωτεων δεν περιμενε στο σαλονι....Εκπλησωμαι που διαβαζω τις υπολοιπες κριτικες κ τις υψηλες βαθμολογιες απο καποιους αλλους...μερα με την νυχτα....απορω...τεσπα...κριμα για το συγκεκριμενο σπιτακι,οπου εποχης Μαρινας εγραφε 100% επιτυχεις καταθεσεις.,,παμε για αλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλη
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού