Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νταΐάνα...γνωστη κ μη εξαιρεταια,εχει αλλαξει αρκετα εμφανισιακα απο τοτε που την ειχα δοκιμασει στο Σαπφους 20...Στο σαλονι εμφανιστηκε χαμογελαστη κ ευδιαθετη,με ενα διχτυωτο το οποιο φερει τρυπα στο επιμαχο σημειο,βυζαρες,προστυχο πλεον προσωπο,τσιμπουκοχειλα,βγαλμενη απο τσοντα...εχει παρει κιλακια αρκετα,αλλα προσωπικα δεν με χαλανε καθολου....για 25 ευρω το απλο ειπε η τσατσα,βγαζω 30 απο συνηθεια κ τις τα δινω κ μου λεει οτι θα εχω κ ελευθερο γλυψιμο....ΈρωταςΈρωτας
Μπαινω στο δωματιο...αψογο,καθαρο,με καλογερο για τα ρουχα,χαρτι,σαπουνι,καθρεπτη πλαΐνο στον τοιχο,καθαρα σεντονια κ ζεστη σε φυσιολογικα επιπεδα....Ερχεται κ το κοριτσι,κατεβαζει το διχτυωτο,απελευθερωνοντας τα μεγαλα φυσικα βυζομπαλα της,αρχησα να τις γλυφω κ να τις ρουφαω με λαιμαργια τις ρωγες της,ενω αυτη χαΐδευε το καβλωμενο μου παπαρι....στην συνεχεια κλασσικα πιπα,με αρχιδογλυψιμο,χωρις δοντι,ρουφηχτη ενω ειχε παρει σταση κοντα σε μενα οπου χαΐδευα ανενοχλητο τις τρυπουλες της κ την ομορφη κωλαρα της...οσο με πιπωνε ειχαμε κλεφτες ματιες στον καθρεπτη φτιαχνωντας ιδιαιτερα το σκηνικο...με δικη της προτροπη ξαπλωσε κ εγω ηρθα απο πανω της οπου σε ενα κρεσσεντο πιπας,ισπανικου κ mouth fucking με εντονο κοιταγμα στα ματια με απωγειωσε....δεν αντεξα κ πολυ, μια σταση ολη κ ολη την πηρα, σε ιεραποστολικο οπου κατεθεσα με ενα δυνατο,σπαρταριστο χυσιμο....με αφησε να στραγγιξω κ μετα ακολουθησε αποσυνδεση.στο τελος προσθερθηκε να μου βγαλει το λαστιχο η ιδια κ να με σκουπισει στοργικα στο μελατο παπαρι μου...ΈρωταςΈρωτας
Αψογη,ερωτικη κ 100% επαγγελματιας-οχι ομως με την ψυχρη εννοια...την συνιστω για pse καταστασεις,αφου κ στο γαμισι,αλλα κ εμφανισιακα τηρει προδιαγραφες τσοντας.Ανετα θα ξαναδιασταυρωθουν οι δρομοι μας στο μελλον.ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού