Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
περασα χθες απο βαρδαρη για ακομα μια καταθεση νεκρα παντου λογο καθημερινης μπαινω στο εν λογω καταστημα βλεπω την ανιτα την ειχα παρει αλι μια φορα με μετριες εντυπωσης απο εκεινη την συναντηση.βγαινει η κοπελα στο σαλονι με τα μαυρα τα εσωρουχα πανεμορφη και ευγενικια στο σαλονι. μιλαει απιαστα τα ελληνικα (μπας και ειναι ελληνιδα ? ) περνω το απλο προγραμμα ερχεται η κοπελα μετα απο κανενα 5λεπτο με το λυπαντικο στο χερι οχχχ λεω( μου τιν δινουν οταν βαζουμε λιπαντικο)μπαινει μεσα χαμογελαστη τι κανεις και τα τυπικα , ξαπλωνει και αρχιζει να μου το παιζει με το χερι για λιγο στιν συνεχεια περασμα του κρανους και αρχιζει το τσιμπουκη με τις τρυπες τις σε αποσταση ασφαλειας για να μιν τις ακουμπησω χαιδευα ομως τα φυσικα βυζακια τις . τσιμπουκι μετριο τον μισο μεσα στο στωμα επερνε και χωρις γλωσσα εγω μονο που εβλεπα τιν φατσαρα τις να με τσιμπουκονη ο πουτσος εγεινε καγκελο το τσιμπουκη διήρκεσε κανενα 2 λεπτο στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω και κουνιοταν σε ρυθμο μετριο για πολυ λιγο και μετα αλαξε απο μονι τις σταση στηθηκε στα 4ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης με την κωλαρα της οπου και την σφυροκοπησα σε γρηγορο ρυθμο καθος αυτη δεν εβγαζε κραυγες παρα μονο σιγανα βογκιτα το αποκορηφωμα ηρθε μετα απο 3 λεπτα καθως δεν τιν ειδα και πολυ προθυμη να κατση παραπανω. μολις τελειωσα ντυθηκε και εφυγε . συμπερασμα καταφερα να χυσω σε 20 λεπτα μονο και μονο λογο εμφανισης τις κοπελας ειναι μουναρος και μονο που γαμας μια τετοια γκομενα δεν υπαρχη περιπτωση να μην χυσης(λογο εμφανισης) κοπελα ειναι πανεμορφη αλλα ειναι πολυ τυπικη μεσα στο δωματιο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
mpozanis
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2013
μονο που βρωμαει ο κωλος της
15 Φεβρουαρίου, 2013
αληθεια δεν μου μυρισε τιποτα Χμμμ;Χμμμ;
08 Μαρτίου, 2013
ρε παιδια αυτη ειναι μια ξανθια με μεγαλουτσικα φυσικα πεσμενα βυζια που κανει ολο βραδινα μεχρι το πρωι?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3