Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η αντριαννα είναι μαζί με την Λίντα 3η Βάρδια μετα τις 12.Η Λίντα ηταν η χειρότερη εκδοχή που είχα στην μέχρι τώρα πορεία στο άθλημα.Όταν αποφάσισα να τη δοκιμάσω ένα βράδυ που δούλευε στο Μ.αλεξάνδρου 15.Μου είπε χαρακτηριστικά ότι σιχένεται όλους αυτούς που την επισκέπτοντε (αντί να σιχένεται τον εαυτό της) και πως θέλει να τους φτήσει στη μούρη,όταν δοκίμασα να κάνω ένα καλό σχόλιο για τα οπίσθιά της.πάμε στην αντριάννα.Η αντριάννα για όσους δεν την έχουν δεί είναι γύρω στα 25 και ειναι BBW.Αρκετών κυβικών, στα γούστα μου δηλαδή ψηλή με κοντό καρέ μαλλί και σχετικά καλό πρόσωπο.Μικρό στήθος γύρω στο 2 νούμερο και φορούσε ένα νυχτικό μπλέ σκούρο χρώμα αν θυμάμαι καλά.Μέσα στο δωμάτιο τώρα δεν βιάζεται έχει διάθεση για παιχνίδια και προκαταρκτικά και κάνει βαθύ στοματικό, αρκετά ερεθιστικό.Διαθέτει ένα τατού ψιλά στο πόδι της στο ύψος του γλουτού και μία μπίλια σκουλαρίκι κάτι από το χείλι της στο στόμα.Με θέα την μεγάλη και απίστευτη κωλάρα της τελείωσα στα τέσσερα.Τιμή 10 Ευρώ και τα αξίζει πραγματικά.Δεν ξέρω αν είναι οι αναδουλειές,είναι καινούρια ή κάτι άλλο αλλά σε εμένα τουλάχιστον έκανε καλή δουλειά.Πάντα με προσοχή παιδιά να λέτε στην κοπέλα να ανοίγει το προφυλακτικό μέσα στο δωμάτιο για να είστε σίγουροι ότι δεν θα γίνει καμία στραβή,εγώ τουλάχιστον έτσι συνηθίζω να κάνω, χθές δεν το έκανα και δεν θυμάμαι και αν το άνοιξε μπροστά μου ή το είχε ανοίξει από πριν.καλή τύχη και πάντα με προφυλακτικό ότι και αν κάνετε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
69
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού