Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 14.40 , έχοντας κάνει την τσάρκα μου σε Φυλής Φωκαίας και έχοντας ήδη δύο απογοητευτικές καταθέσεις κατευθύνθηκα στην Διδύμου απλά για να κλείσω
την βόλτα μου και χωρίς πρόθεση και για τρίτη κατάθεση σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα(μεγαλώνουμε και οι αντοχές μικραίνουν σιγά σιγά)φτάνοντας σε αυτό το σπίτι λοιπόν βλέπω την Αλίνα ,
ένα ξανθό μιλφογκίλφ που για όσους ασχολούνται και με τα μασάζ δούλευε μέχρι πρίν λίγο καιρό σε λαδάδικο με το όνομα Ολγα.... αμφιταλαντεύτηκα λίγο , σε μασαζ που την είχα δεί δεν υπήρχε
περίπτωση να περάσω μαζί της και επειδή εμφανισιακά υπάρχουν πολλά καλύτερα μιλφογκίλφ απο αυτήν και δεν θα έδινα με τίποτα 60-80 ευρώ , στα 20 το σκέφτηκα γιατί αν μη τι άλλο τουλάχιστον
είπα μέσα μου ότι θα πιπώνει καλά.....άργησε αρκετά να έρθει στο δωμάτιο και μου είπε ότι έκανε μπανάκι για να είναι καθαρού λα.....ανέβηκε απο πάνω μου έβγαλε το σουτιέν της και άρχισε
να φιλάει της μεγάλες ρόγες της απο τα φυσιολογικός πεσμένα βυζιά της ενώ πλησίασε το κεφάλι της σε απόσταση αναπνοής απο τον πούτσο μου ρωτώντας τον , τι κάνει ο κύριος και γελούσε ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία , άρχισε να με φιλάει για αρκετή ώρα μόνο στην δεξιά μου ρόγα , ενώ εγώ της έβαζα δάχτυλο στο μουνί της(έχει μεγάλα μουνόχειλα και ξεχειλωμένο μουνί....), ενώ
και δάχτυλο στο κωλοτρυπίδα της άφηνε αλλά όχι βαθύ ,συνέχεια μιλούσε και έκανε γκριμάτσες και χαριτομενιές με τα χείλη της και γέλαγε λές και ήταν καμιά παιδούλα....με ρώτησε
αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με μαντηλάκι και άρχισε πίπα καλή , βαθιά και με αυξομειώσεις ρυθμού , αρχίδια δεν έγλυφε αλλά έπαιζε τα αρχίδια μου με τα δάχτυλα της και έκανε
και μια δύό προσπάθειες να μου βάλει κωλοδάχτυλο αλλά την σταμάτησα , ξαφνικά άρχισε να με γλύφει λυσσασμένα κουνώντας το κεφάλι της δεξιά αριστερά , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση
στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα , με το που μπήκα μέσα της έκανε λές και της καρφώθηκε παλούκι 25 πόντους(εγω λόγω και τον άλλων δυο καταθέσεων δεν ήμουν στο 100%) , άρχισα να την γαμάω
και αυτή χάλασε τον κόσμο φωνάζοντας νταβάι νταβάι , δώσε , έλα νταβάι νταβάι....εκεί που γάμαγα και αυτή έκανε την εκστασιασμένη τραβιέται και γυρίζει ανάσκελα , έλα πουτσαρά μου σκίσε με έτσι
βαθιά , νταβάι νταβάι...φώναζε , βέβαια εγώ είχα ξενερώσει με το όλο το ψεύτικο σκηνικό , έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα από πάνω της , και της είπα να μου κάνει ισπανική , μου λεεί ότι θές μόνο μην χύσεις το πρόσωπό μου , γαμούσα τα βυζιά της κα είχε φάση γιατί αυτή είχε φέρει το στόμα της και έγλυφε τις ρόγες της , μετά απο λίγο της είπα να τον πάρει στο στόμα , τον πήρε και συνέχισε την καλή πίπα μέχρι που τελείωσα , αυτή βέβαια συνέχιζε το "θεατράκι"της μίας αφού έδειχνε ενθουσιασμένη που έχυσα και ρούφαγε με λύσσα , τώρα τι ρούφαγε δεν ξέρω(έχυσα λίγη ποσότητα
σπέρματος) έχει διάθεση αλλά είναι πολύ ψεύτικη , η πίπα της είναι το μόνο που αξίζει , έχω παέι με πολύ καλύτερα μίλφ και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες , προτείνεται μόνο για λάτρες τον μιλφογκίλφ αλλά και πάλι με πολλές επιφυλάξεις....

Υ.Γ νταβά ι είναι ρώσικη λέξη(δεν ξέρω πώς γράφεται στα κυριλλικά) και σημαίνει δώσε , έλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2013
kλησπερα σε ολους γενικα η συγκεκριμενη ειναι πολυ ψευτικη σε ολα δεν το εχει σε καμια περιπτωση απορω σε μασατζιδικο που λενε οτι δουλευε τι σκατα εκανε αραγε αλλαζε το χαρτι στις τουαλετες η σφουγκαριζε πολυ φολα μιλαμε μακρια συναγωνιστες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1