Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στη διδυμου για να δω για άλλη μια φορα την ναταλι.Τη κοπελα την εχω δει εκει άλλες τρεις φορες,και ειδικα την πρωτη ,ημουν ένα βημα απ το να περασω.Προκειται για ένα παραξενο mlf καθως εχει πολύ μετριο προσωπο,αλλα καβλερη εμφανιση,αρκετα σεξι σωμα και κυριως μια αυρα που σε προδιαθετει να τη γνωρισεις.Αποδειξη ότι τα δωματια ηταν γεματα ,και συνεχως μπαινανε.
Χαρακτηριστικο της ναταλι είναι το κοντο καρρε σκουρο κοκκινο μαλλι,και να σημειωσω ότι δεν προκειται για την ντιανα με τα γυαλακια,η οποια δουλεψε φυλης 59 και 71α,και η οποια εχει βελτιωσει παρα πολύ την εμφανιση της,καθως τωρα φαινεται πιο λεπτη και πιο ψηλη!
Παρολο που η κοπελα εμπαινε συνεχως από το ένα δωματιο στο άλλο,και το φοβηθηκα το εργο,τελικα μπηκα,καθως οι εγκεφαλικες καβλες δεν ελεγαν να σβησουν,και ας ειχα καταθεσει και χτες το απογευμα
Η ναταλι είναι πολύ περιποιητικη στα προκαταρκτικα,με αρκετα φιλια και χαδια στο σωμα,τα οποια μου αρεσαν,και αφου πηραμε και στοματικο,στ οποιο περιλαμβανοταν γλυψιμο ολης της γεννητικης περιοχης, της ζητησα ν ανεβει από πανω,κατι που εκανε.Της ζητησα από ένα σημειο και μετα,να με πλησιασει για να μπορω να τη φιλαω στο λαιμο,και όχι μονο,και για λιγο ηταν αρκετα ομορφα,μεχρι που προσπαθησε ν ανεβασει το ρυθμο.Εκει της ζητησα να παμε πιο σιγα,αποφασιστικα,γιατι με την ιζαμπελα στο 59 τις προαλες αυτό δεν εγινε,και αυτό μου την εσπασε.Αφου κουραστηκε εκει,συνεχισαμε ιεραποστολικα,οπου εκει διαδραματιστηκε και το μεγαλυτερο μερος του εργου.Η ναταλι χωρις να είναι εντυπωσιακη,ηταν αρκετα ικανοποιητικη σαν συμμετοχη.Αφου κρατησα αυτή τη σταση αρκετα λεπτα,στη συνεχεια πισωκολλητα,με μια εμφανη διαθεση για να τελειωσω εκει,κατι που εγινε
Σε γενικες γραμμες ,μια καλη συμμετοχη,και μια ικανοποιητικη αποδοση,που εσβησε τις εγκεφαλικες μου βλαβες και που ικανοποιησε και την επιθυμια-περιεργεια να την δοκιμασω,καθως μου ειχε εντυπωθει στο μυαλο από προηγουμενες επισκεψεις.Αν την πετυχω και σε μια πιο ησυχη μερα,ισως να περασω και ακομη καλυτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού