Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οπως λεει και ο τιτλος μετα απο σχεδον 2 μηνες αποχης απ το αθλημα ειπα να επιστρεψω για πρωτη φορα το 2013.Ετσι για να γινει μια πρωτη επαφη για την νεα χρονια επελεξα την Ιωαννα και το Κολωνου 30Β επειδη το θεωρω σχετικα καθαρο μαγαζι(μην μπουμε κατευθειαν στα βαθεια της Ιασωνος).Στο σαλονι εμφανιστηκε με το κλασικο σαλοναρισμα με τα μουτρα ξυνισμενα αλλα στα @@@ μου εγω σημερα ηθελα ενα ομορφο κρεας να γαμησω και αυτη πληρουσε τις προδιαγραφες.Στα προκαταρκτικα εν αντιθεση με αλλες φορες που δεν εκανε απολυτως τιποτα αυτη την φορα εκανε ενα τριψιμο των βυζιων της στην πουτσα μου για να σηκωθει και στην συνεχεια επεξε λιγο μαλακια και οταν ημουν ετοιμος σχεδον τον πηρε στο στομα αφου εβαλε καποτα και την σκουπισε με χαρτι οπως λεει και ο φιλος απο κατω.Επισης η πιπα της ηταν οπως ακριβως τη περιγραφει επισης ο συναγωνιστης απο κατω δηλαδη μετρια.Απο στασεις την πηρα μονο στα τεσσερα οπου εβγαζε κατι κραβγουλες φεικ μεχρι το τελος.
Δεν το μετανιωσα που την πηρα καθως ηξερα περιπου πως θα ειναι και αυτο ακριβως ηθελα για αρχη μετα την αποχη.
Το μεγαλο της μειον ειναι τα ξυνισμενα μουτρα και αυτο της βγαινει ετσι γιατι δεν γουσταρει αυτο που κανει και μαλλον θα σταματησει συντομα απο οτι μου ειπε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2013
Ρε παίκτη, δεν στέλνεις και ένα βιογραφικό σου στην Λαγκάρντ και τον Ντράγκι, να σε έχουν στα υπ όψιν?
11 Φεβρουαρίου, 2013
Χαχαχα λες δεν το χα σκεφτει μπας και βρει και η Ελλαδιτσα το δρομο της Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2