Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
περασα χθες αργα το βραδυ απο το βαρδαρη και ειπα να θυμηθω λιγο τα παλια καθως με την κοπελα εχα παει πανω απο 4 φορες ακομα αλλα πριν 7 μηνες με καλες αναμνησεις .μπαινοντας στο μαγαζι ρωταω ποια κοπελα ειναιμου λεει η τσατσα η βερονικα . λεω αντε ας κατσω να τιν δω μπας και με καυλωση.περιμενω κανενα 10λεπτο βγαινει το μωρο με κορμι λαμπαδα και αδυνατησμενο φενωτανε καπως πεσμενη αλλα επειδη εχω κολλημα στις αδυνατες δεν αντεξα και μπηκα.μετα απο κανενα 5λεπτο και ενω η σπαστικια πορτα ανοιγοκλείνε συνεχεια και η φασαρια στο σαλονι ειτανε εντονη .ερχεται το μωρο με σκαει ενα χαμογελο και ερχεται και ξαπλωνει διπλα μου και με φιλαει στο στηθος μετα απο κανενα 2λεπτο συζητισι και οπως ημουνα ξαπλωμενος παιρνει σταση 69 με τιν κωλαρα τις θεα μπρωστα μου και αρχιζει τιν πιπα αρκετα καλη ενω εγω χαιδευα τα κωλομαγουλα τις χωρις να επιχειρήσω να χαϊδεύψω τις τρυπες τις γιατι ηξερα οτι δεν θα με αφηνε χουφτωνοντας μονο το κωλαρακι τις ενω αυτη μου επερνε μια αργη πιπα χωρις να τον παρει ολο μεσα για κανενα 4λεπτο στιν συνεχεια οπως ειτανε γυρισμενη με το κωλαρακι φατσα σε μενα καθετε πανω στο πουτσο και κουνιωτανε σε εναν αργο ρυθμο ενο εγω τις ανοιγα τα κωλομερια. στιν συνεχεια τιν γυρησα κανονικα απο πανω οπου τιν κουνουσα εγω σε εναν ποιο γρηγορο ρυθμο και εκει αρχησε να βγαζει τις κραυγουλες τις .εν συνεχεια τιν πειρα στιν σταση finale ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης στα 4 χωρις να στηριζεται στα χερια με το κεφαλι τις να ακουμπαει κατω και το κωλαρακι τις να εχει ερθει ψηλα και με ενα δυνατο σφυροκοπημα επηλθε το τελος αφου με αποχαιρέτησε με ενα φιλι στο μαγουλο εφυγε ! παρολο που δεν ειτανε και στα πολυ καλα της περασα οπως και τις αλες φορες καλα ΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mpozanis
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού