Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού είχα ακόμα πολλή ενέργεια να ξοδέψω μπήκα να δω τη Νικολέτα... Με το που την είδα καύλωσα για ακόμα μια φορά (την έχω πάρει 10 φορές το λιγότερο και με ξέρει καλά)... Πήγα μια βολτίτσα και φυσικά επέστρεψα! Ήρθε στο δωμάτιο,χαιρετηθήκαμε και κλασικά ξάπλωσε δίπλα μου! Μου πήρε τσιμπούκι και εγώ έτριβα το μουνάκι της και την πίσω τρυπούλα της (θέαμα που έβλεπα από τον καθρέπτη)... Είχα καυλώσει απεριόριστα και της ζήτησα να έρθει από πάνω... Κοπανιόταν πάνω μου με δύναμη και έτριβε με δύναμη το μουνάκι της πάνω στον πούτσο μου,ενώ συγχρόνως με φύλαγε στο λαιμό και αναστέναζε με αληθοφάνεια.... 2η στάση ιεραποστολικό με αυτήν να με έχει αρπάξει και να με τραβάει δυνατά πάνω της,ενώ μου δάγκωνε ελαφρά το χέρι..... Εκεί ήρθε το τέλος μετά από 20 λεπτά σύνολο στο δωμάτιο με το μωρό (είχα καταθέσει άλλη μια φορά πριν).....χωρίς να διαμαρτυρηθεί... Τα σκέφτομαι τώρα πάλι και φτιάχνομαι.....πολύ καύλα η Ρουμανο-κοντή! Φυσικά θα τιμηθεί πάλι στο μέλλον!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2013
ρε ψηλε οταν ετριβες το μουνακι της παρατηρησες τιποτα περιεργο ???????
07 Φεβρουαρίου, 2013
Όχι παιδιά,δεν υπάρχει κάτι περίεργο......θα το έβλεπα! Μάλλον μαλακίες είναι το όλο θέμα!Ντροπή
07 Φεβρουαρίου, 2013
Αν εννοεις τα κονδυλωματα ειναι γνωστο οτι εχει και δεν το κρυβει αλλωστε......
08 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τσαρκαλακος ελιτσες ειναι...ξεκολα..Μεγάλο χαμόγελο
08 Φεβρουαρίου, 2013
αντε βρες ακρη τωρα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
εχω κανα εξαμηνο να την τιμησω ευτυχως δεν εχω βγαλει τιποτα
ωραιο μουνακι ρε τυποι Γλώσσα
δεν ξερεις τι να κανεις Money Mouth να πας η να μη πας Money Mouth Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
10 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ, δεν την έχω τιμήσει ακόμη - σε αντίθεση με την ''δασκάλα'' της, την Ντενίσα, η οποία είναι εμφανησιακά πολύ εντυπωσιακή, αλλά μέτρια στις υπηρεσίες - γιατί φοβάμαι μήπως έχει όντως κονδυλώματα!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6