Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη στην χριστινα καινουργια οπωσ μου ειπε η τσα2 Γλώσσα μετριου αναστηματος μελαχρινη με μεγαλα βυζια 4αργια ισως μετριο προσωπο μπηκα για της βυζαρες της μετα απο αναμονη λιγον λεπτον μπαινει στο δωματιο η κοπελα αρχιζει προκαταρκτικα φιλια στο λαιμο στα αυτακια και κατεβαινει και σιγα σιγα και αφου με ξαπλωνει στο κρεβατι ξεκιναει πιπα ακαποτη καλη αλλα οχι και τελοια χωρισ να βαζει το εργαλειο ολο μεσα οταν καποια στιγνη τησ πιεσα το κεφαλι Θυμός και σταματησα παω να τησς βαλω δαχτυλο στο μουνι και παλιΘυμός οχι μεσα μου λεει οκ τησ λεω επειδη ειχα κανει και αλλη εκτονοση νωριτερα δεν ειχα καλη στυση βεβαια δεν εκανε και κατι αυτη για να επελθει πωσ 8εσ λεει ελα στα τεσσερα τησ λεω αλλα επειδη μοθ επεσε τελειος την βαζω να μου παρει πιπα και τελειωνω στο στομα της η τσα2 δεν ενοχλησε παπολο που εκατσα γυρο στο 20αλεπτο παρα μονο οτν βγηκε η κοπελα μετα απο λιγο μπηκε μεσα ενω ντυνομουν για να με ρωτησει αν ηταν καλη η κοπελα γιατι ειναι καινουργια και δεν τησ αρεσει να κοροιδευει τουσ πελατες οτι ειναι καλη αν μου επετρεπε το συστημα θα εβαζα 9 στην τσα2 αυτα α και η κοπελα ειπε οτι ειναι απο ρωσσια Μεγάλο χαμόγελοΚεφάλι σε τοίχο! καμια σχεση τσιγγανοειδη ηταν τωρα ρουμανα? βουλγαρα? εγω για βουλγαρα την εκανα αξιζει παντος για μια δυο φορες δεν κλαις το 20ευρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού