Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαγια ξανθια Ρουμανα με πολυ ομορφο προσωπο,γλυκεια σαν φυσιογνωμια αλλα πλεον με πολυ χαλια σωμα.Χοντρη με 3 σωσιβια στον κωλο και κυταρριτιδα αλλα και στην κοιλια.Τα βυζακια της παραμενουν στητα,τρυφερα και ασπρουλιαρικα Γλώσσα
Επειδη πριν ενα χρονο ειχα περασει πολυ καλα μαζι της και τη θυμομουν ως πολυ ευχαριστη αναμνηση πηγα σημερα καρφωτος εκει πηρα το προγραμμα των 30ε με γλειψιμο αλλα δυστυχως οι προσδοκιες μου δεν επαληθευτηκαν

Μπηκε στο δωματιο και φαινοταν οτι δεν ειχε και πολυ ορεξη,εγω βεβαια προσπαθησα να σπασω τον παγο με τα γλυκολογα μου,την ελεγα μπουμπουκα και περυσι οπως και φετος,ψιλοχαμογελουσε αλλα φαινοταν οτι δε σηκωνε και πολλα πολλα.Εβγαλε το τεραστιο στρινγκ με τους φραμπαλαδες οποτε σηκωθηκα ορθιος και της την επεσα απο πισω για τα πρωτα τριψιματα.Αντισταθηκε και μαλιστα εσφιξε τα κωλομερια της και τα'κανε σαν πετρα γιατι λεει φοβαται τα μικροβια και δε θελει να την ακουμπησει ο πουτσος μου ΘυμόςΘυμός
Μα και να ηθελα να την ακουμπησει ο πουτσος μου απο κατω σ'αυτη τη σταση θα ηταν αδυνατο με τοσο κωλο.Επρεπε να εχω γυρω στα 40εκ πουτσοΜεγάλο χαμόγελο

Τελοσπαντων εκατσα στο κρεβατι οπου αρχισα να τη χουφτωνω και να της γλειφω τα βυζια ενω αυτη μου επαιζε τον πουτσο και πηρα να καυλωνω σχετικα γρηγορα.
Ξαπλωσε ανασκελα για γλειφομουνι,τη φιλησα λιγο στο λαιμο και στα βυζακια και κατηφορησα για να γευτω το μουνακι της.Εδω ειχαμε αλλη δυσαρεστη εκπληξη,το μουνι της ηταν πολυ προχειρα καθαρισμενο με μωρομαντηλο αλλα και αξυριστο οποτε η συνολικη αισθηση ηταν πολυ δυσαρεστη και δεν εμεινα ουτε 2 λεπτα Λύπη
Τη γυρισα και μπρουμυτα οπου εκανα αλλη μια αποπειρα για πουτσοτριψιμο-πουτσοσφαλιαρες στον κωλο της αλλα παλι αρνηθηκε γιατι υπαρχουν πολλα μικροβια οπως μου ειπε,κατηφορησα για γλειφοκωλι αλλα επισης ηταν αξυριστη και απλυτη και στην ουσια εριξα μερικες αναγνωριστικες γλειψιες και απομακρυνθηκα.Θυμός

Ξαπλωσα ανασκελα οπου μου επαιξε την πουτσα και μου χαϊδευε τις ρωγες αλλα επισης αρνηθηκε να μου τις γλειψει,αλλα κατα ενα περιεργο τροπο επειδη γουσταρω πολυ την φατσα της καυλωσα στο φουλ οποτε μου περασε την καποτα για πιπα.Η πιπα ηταν πολυ μετρια με πολυ πιεση του δερματος προς τα κατω σε βαθμο που με πονουσε οποτε και της ειπα πιο μαλακα.Επειδη κι εδω δε με ικανοποιουσε σχετικα γρηγορα την σταματησα για να περασουμε στο γαμησι.Πρωτη σταση αυτη απο πανω,απορω πως το δεχτηκε κιολας,πολυ κρεμα στο μουνι αλλα καλο καβαλημα με βαθυ καθισμα και καλο ρυθμο παρα το βαρος της και την φαρδια λεκανη της.Κουραστηκε ομως γρηγορα και για να μη στραβωσει και μου πει τιποτα και πλακωθουμε στο τελος της ειπα να αλλαξουμε οποτε και την εστησα απο κατω και τη γαμησα για πολυ ωρα ενω αυτη μου χαϊδευε τις ρωγες κι εγω της φιλουσα το λαιμο και τα αυτια και ρουφουσα και τα βυζακια της.
Δε μπορω να πω,στο γαμησι πανω ειχε καλη συμμετοχη και σε καποιο σημειο καυλωσε κι αυτη και με τραβουσε προς το μερος της,τυλιγε τα ποδια της στη μεση ωστε να τη χωνω τερμα μεσα και τελικα με τραβηξε ολοκληρο πανω της οπου εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες.
Μου ειπε ευχαριστω πολυ κιολας και αποχωρησε...

Συμπερασμα...αλλιως την ειχα στο μυαλο μου απο περυσι αλλα δυστυχως αλλιως εξελιχθηκε.Κουρασμενη,απεριποιητη,αφησε πολυ το σωμα της,προκαταρκτικα μηδεν,ενταση και παθος επισης μηδεν.Δε της κραταω κακια,συνεχιζω να τη συμπαθω αλλα μαλλον πολυ δυσκολα θα ξαναπηγαινα και φυσικα υπο αυτες τις συνθηκες μου ειναι και δυσκολο να την προτεινω σε καποιον.Εμφανισιακα να συγκινηθει κανεις μαλλον αποκλειεται,μεσα λεει οχι σε ολα πλεον οποτε τι να προτεινω...Κριμα παντως,ευχομαι να επανελθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.390
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού