Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την Αννα την ειχα επισκεφτει μια φορα κ ενα καιρο στο ιδιο σπιτι καποιο πρωινο αρχες του 2012.

Ομορφη κοπελα,πολυ του γουστου μου,μικροκαμωμενη,μελαχρινη με πολυ καλο κορμι κ ωραιο προσωπο χαμογελαστο.

Να πω την αληθεια δεν θυμομουν κ πολλα απο εκεινο το πρωινο που την συναντησα πριν 1 χρονο(κ βαλε ισως..)

Με προτροπη φιλου μιας κ η ωρα κοντευε 12 το βραδυ ειπα να "μπω" γιατι επρεπε καποια στιγμη να παμε κ σπιτια μας.

Μετα απο 10 λεπτα περιπου(δεν υπηρχε αλλος πελατης) μπηκε στο δωματιο,με ρωτησε τα κλασσικα "τι κανεις κτλ" και αρχισε σιγα σιγα να μου χαιδευει το ανω σωμα και να με φυλαει πολυ πολυ απαλα(ουτε καν πεταχτα..) σε στηθος και θυλες Εμμμμ

Συνηθως δεν εχω θεμα στην στυση,"σηκωνομαι" απ'ευθειας εαν ειναι για "δουλεια",ετσι κ τωρα.

Μαλλον ομως η Αννουλα επειδη δεν της φανηκα "δυσκολος",κατευθειαν μου περναει λαστιχο κ με αρχιζει στην πιπα,ελαχιστα προκαταρτικα δηλαδη κατι που εμενα προσωπικα με ξενερωνει ισαξια οσο μια κακη "σπαστικη" πιπα..Θυμός

Δεν βαριεσαι λεω τουλαχιστον το στοματακι το δουλευει σχετικα καλα.

Καλη πιπα λοιπον,οχι τπτ το ιδιαιτερο,με χερι ωστε να εχει ενα στοπ για το στομα της ωστε να μην τον χωνει βαθεια αλλα με καλη διαρκεια.

"Πως θα το κανουμε" με ρωταει?

Μου αρεσει συνηθως να ξεκιναω με ιεραποστολικο,ετσι και τωρα.

Γενικοτερα ετσι βλεπω την διαθεση της κοπελας εαν το "εχει" για παιχνιδι.

Τπτ ομως πολυ ανευρη,ελεγε κατι χαζομαριτσες κλασσικες του τυπου "γαμας καλα" κτλ,πιο πολυ γελιο μου εφερνε παρα καυλες..

Η ξενερα ηρθε οταν ανεβηκε απο'πανω,ενω ειχα ωραια θεα καθως οντως η γκομενα εχει ωραιο προσωπο και καλο κορμι ειχε αξυριστα ποδια!
Μιλαμε κουφαθηκα!
Γαμπες,μπουτια παντου,η τριχα καγκελο..

Με πηρε χαμπαρι αμεσως οτι ξενερωσα..

"Τι ειναι μωρο μου τι επαθες?" με ρωταει..

Τπτ τις λεω ελα στα 4..Εμμμμ

Ξεκιναμε καλα,με την κοπελα να εχει παρει καλη σταση κ τον Τακαρο να εχει παρει φορα κ να ανεβαζει στροφες ωστε να "τελειωνουμε"..

Καπου εκει δυναμωνει ξαφνικα η μουσικη! Money Mouth

Τι εγινε λεω?

Μωρο μου πρεπει να τελειωνουμε μου λεει..

Δεν ειχαν περασει ουτε 10 λεπτα..

Καλα τις λεω και "βγαινω"

Ξενερωμα πληρες με το σπασιμο της Τσατσας..

Ολα τα ειχαμε ηρθε κ αυτο κ εδεσε το γλυκο,ημουν λιγο αποτομος μετα ισως,τις ειπα να φυγει κ οτι τελειωασαμε..

Δεν ειπε κουβεντα κ εφυγε.

Δεν ξαναπαω ουτε για βολτα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2013
Το γνωστό κόλπο με την αύξηση της έντασης της μουσικής που θαρρώ πως είχε ξεκινήσει το 2010 απο Φυλής 200 και στη συνέχεια έγινε franchise !!! Λες κι είμαστε μαλάκες και δεν το καταλαβαίνουμε πλέον... Μαλακία
M
Mixanodigos
05 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι ακριβως,το θυμαμαι αυτο που λες,το συζηταγα με φιλο.
Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι οι λεπτομερειες ειναι που κανουν την διαφορα,υπαρχουν πλεον τοσα πολλα σπιτια εκει εξω..Απλα δεν ξαναπας

Οταν ημουν 16 χρονων ισως να μην ειχα τετοιες απαιτησεις(δεν βλεπαμε τοτε μπροστα μας απο την καυλα) αλλα τωρα στα 34 ειναι αλλιως..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2