Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μετα απο μεγαλη αποχη απο τα μπουρδελα αποφασισα να κανω το come back και να ριξω ενα καυλι....επελεξα τη ντανιελα λογω των καλων κριτικων που διαβασα και επειδη ειναι σχετικα εμφανισημη....μελαχροινη με σχετικα μακρι μαλι στα κιλα της με λιγο πεσμενο βυζι οχι πολυ μεγαλο. η επισκεψη εγινε στις 10:30 το πρωι οποτε δεν ειχε καθολου κοσμο..μπηκα με τη μια μεσα και περιμενα κανα πενταλεπτο μεχρι να ερθει το μωρο...πηγε κατευθειαν να βαλει καποτα και τη σταματησα για λιγα προκαταρκτικα τα οποια εκανε χωρις διαμαρτυρια..γλυψιμο στις ρογες και χαιδεμα στα αρχιδια..οχι κατι τρομερο δηλαδη,γενικοτερα ειχε κατσει με τετοιο τροπο ωστε να μην πολυφτανω να δαχτυλιασω αλλα ενα δαχτυλο στη σουφρα της το εχωσα. πιπα μετρια και αφου εφατσα στυση 80% μπηκα στο μουνι της μαλιστα πριν μπω της το εφτυσα και μου ειπε πως δεν της αρεσε αυτο που εκανα..το μουνι ειχε καλη αισθηση και παχια μουνοχειλα η συμετοχη της καλη με ψευτοβογκηταμετα απο δυο τρια λεπτα την εστησα στα 4 οπου εβαλε λιπαντικο στη σουφρα της,μπηκα ξανα μουνι για ενα λεπτο με το ζορι και της ειπα οτι τωρα θελω κωλο.....ε μπες μου λεει σαν να ενοουσε μας τα πρηξες και απ αυτο το σημειο αρχισε η γκρινια οτι τελειωνει ο χρονος μου και πως πρεπειε να χυσω και οτι δεν εχουμε ωρες και τετοια..στον κωλο της εμεινα 20¨οπου εχυσα ενω μου ελεγε πως με 10 ευρω εχω δεκα λεπτα!!!συμπερασμα για 10 καλη ειναι αν εισαι ετοιμοπολεμος,αν θες και λιγο χρονο να φτειαχτεις σε αγχωνει!!οταν της ειπα και τι εγινε αν καποιος κατσει 12 λεπτα αφου ετσι κι αλλιως εξω δεν περιμενει κανενας μου απαντησε ετσι ειναι αυτη η δουλεια και εφυγε τρεχοντας..θα μπορουσε να με κανει παλατη αλλα μαλον με εχασε..αν ξαναπαω θα παω να την ξεκολιασω οπως μαλον κανετε ολοι σας!!η τσατσα βαριεστημενη ο χωρος χαλια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2013
παιξε κανενα σεξουαλικο χαστουκακι στα κωλομερια της να τσινισει λιγο αφου βιαζεται...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1