Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τιτλος βεβαια εχει να κανει με τον τρισαθλιο χωρο οπου το κρεβατι που ειναι και το κυριοτερο στην ουσια εχει λιωσει και ξαπλωνεις πανω στα ελατηρια.Αν κανεις αποτομη κινηση πιθανον να σου μπει και στον κωλο κανενα,αν στηριχτεις στα γονατα σου κοντευεις να τα γδαρεις.Επισης μπροστα στο νιπτηρα ηταν ολο νερα κατω το πατωμα και κρεμοσαπουνο δεν υπηρχε εκει πανω αλλα ηταν πεταμενο κατω μεσα στην ντουζιερα.

Η κοπελα ειναι η Ρουμανα Τζουλια,γυρω στα 25 με καστανοκοκκινο ισιο μακρυ μαλλι,ωραιο κορμι σφιχτο με κωλαρα και βυζακι ικανοποιητικο που τη γεμιζει την παλαμη κανονικα.Δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη,γυφτοφερνει πολυ εντονα αλλα ειναι πολυ συμπαθητικη και προσχαρη.Η βασικη της εδρα ειναι το Προμηθεως 5 για να καταλαβετε.40ε για γυμνο τσιμπουκι αλλα μεσα στο δωματιο εγλειψα και το ομορφο και πεντακαθαρο μουνι της.

Αρχικα ηθελε να μου πλυνει τον πουτσο στο νιπτηρα αλλα ειχα ηδη πλυθει οποτε αρχιζα να την μπαλαμουτιαζω στα ορθια και απο πισω φιλωντας την στο λαιμο και χωνοντας τον πουτσο στα σφιχτα κωλομαγουλα της.Ανταποκριθηκε πολυ καλα,εβγαλε το σουτιεν και μου ειπε να χουφτωσω τα βυζια της και στηριζομενη στο κομοδινο στηθηκε στα 4 κατεβασε και το στριγκακι και επιασε αυτη τον πουτσο μου και τον ετριβε στο μουνι της.Ωραια ξεκινησαμε και πολυ γρηγορα πηρα να καυλωνω οποτε πεσαμε στο κρεβατι οπου την εστησα ανασκελα και αφου ρουφηξα τις ρωγες της για ωρα συνεχισαμε με πουτσοτριψιμο στο ομορφο μουνι της και στη σφιχτη κωλοτρυπιδα.Μαλιστα πανω στο τριψιμο αυτη σηκωσε τα ποδια της και με τις πατουσες της μου χαϊδευε τις ρωγες.Εγλειψα και το πεντακαθαρο μουνι της με μανια και το γουσταρε πολυ και σε καποια στιγμη μου'πιασε το κεφαλι για να κατευθυνει αυτη την κινηση και την πιεση.

Πουτσος καγκελο και πιπα καλη μεγαλης διαρκειας αλλα αρκετα επιφανειακη αλλα με καλο ρυθμο που με κρατησε ντουρο καθ'ολη τη διαρκεια.Εδω θα ηθελα λιγο παραπανω βαθος και πιεση στο πουτσοκεφαλο.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου τον πηρε ολο μεσα της και αρχισε πολυ καλο καβαλημα αρχικα στηριζομενη στα γονατα της και στη συνεχεια στις πατουσες της.Αλλα οπως ειπα και πριν το αθλιο κρεβατι δε τη βοηθουσε ωστε να εχει ισορροπια συν το εκνευριστικο τριξιμο γρουτσου γρουτσου οποτε την ειδα να ζοριζεται και επειδη μου ειχε ξηγηθει καλα ως εκει της ειπα εγω να αλλαξουμε.Την εστησα απο κατω με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση της και την καρφωσα βαθια και αισθησιακα αρχικα σε αργο τεμπο που εδειχνε να ευχαριστιεται κι αυτη και μπαινοντας στην τελικη ευθεια πολυ γρηγορα με χυσιμο μεσα σε πολυ δυνατες κραυγες που την τρομαξαν κιολαςΛύπη
Αυτο συμβαινει συχνα...αφηνω το θυμα μου να νομιζει οτι μ'εχει ψιλοπαρει ο υπνος ενω στην ουσια εγω συγκεντρωνομαι στο τελευταιο 2λεπτο ας πουμε και πανω στο χυσιμο βγαινουν οι κραυγες και αυτη τρομαζει κανονικαΣπασίκλας
Τελοσπαντων μετα απ'αυτο γελασαμε με κρατησε σφιχτα αγκαλια πανω της,τα ειπαμε κανα 2λεπτο ακομα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...πολυ καλη φιλοτιμη επιλογη,δε βιαζεται,δε σε αγχωνει,ειναι δεκτικη σε ολα.Συμπεριφορα αψογη δηλαδη απλα θελει μια μικρη βελτιωση στην πιπα για να την πουμε τελεια.Και φυσικα προτεινεται σε ολους αλλα στο αλλο σπιτι αν την πετυχετε και οχι σε αυτο το αχουρι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.322
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2013
Η καθαριοτητα κ η υγεινη ειναι οι βασικοι λογοι που δεν παω σε μπουρδελα.εχω κανει τσαρκες με εναν κολλητο μπόυρδελιαρη παλια κ σιχαθηκα καλυτερα 50 κ μια φορα το μηνα σε στουντιο
26 Ιανουαρίου, 2013
Θα συμφωνησω απολυτα, και στο διαμαντι, και στο βοθρο.
Την γνωρισα βεβαια στο Προμηθεως 5 που δεν εχει καμια σχεση μ΄αυτο.
Τα κρεβατια του 7 ειναι δημοσιος κινδυνος!!!! Σιγα μην ελεγχονται που μας λενε...
26 Ιανουαρίου, 2013
Αμάν με τις ηλικίες al, 21 είναι το πιπίνι Μεγάλο χαμόγελο ωραίο είναι το μωρό, την έχω πάρει 2 φορές με 25 ευρώ, το απόλυτο value, στανταράκι από τα λίγα Έρωτας πίσω τρύπα δεν έγλυψες Χμμμ;
27 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα ρε τωρα που το λες...κι εγω μετα το σκεφτηκα.Πως μου ξεφυγε η σουφρα της?Γλώσσα
(Updated: 28 Ιανουαρίου, 2013) 27 Ιανουαρίου, 2013
μιλας για καθαριοτητα και υγιεινη ,ενω την αφηνεις να τριβει το πουτσο σου στο μουνι τις και στιν κωλοχαραδρατις
28 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι σχεση εχει ρε μαλακα το ενα με το αλλο?ΜαλακίαΜαλακία
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6