Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο συντομη βολτα στην περιοχη κατεληξα στην Καρινα την Ισπανιδα (λεει). Κοντοπουτανο με καμπυλες και σωματοτυπο που εμενα μ αρεσει για κρεβατι. Ειναι μελαχροινη και με ωραιο χαμογελο. Στα 30 το απλο και 40 το χαλαρο η ακαποτο. Η κοπελια την εχει την πιπα αν και παιζει και με το χερακι. Δεν προηγηθηκαν ιδιαιτερα προκαταρτικα περαν απο μερικα χαδια απο εκεινη και μερικα απο εμενα με λιγο γλυψιμο στις ρογες της που αργησαν να καβλωσουν. Για γαμισακι ανεβηκε πανω μου οπως της ζητησα και εδωσε το ρυθμο της με βοηθεια απο εμενα που χουφτωνα το ωραιο κωλαρακι της. Κανονικη αισθηση χωρις χρηση λιπαντικου.
Δεν μου εδωσε καθολου την αισθηση οτι βιαζεται, ισα ισα , εκατσε και λιγο για ψιλοκουβεντα. Το δωματιο πολυ καθαρο και η τσατσα νορμαλ. οσο για παρκινγκ το 9αρι ειναι γιατι απο το hotel που εμενα πηγα με τα ποδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
550
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2013
μακαρι να εδινε και κωλοτρυπιδα αυτο το κοριτσι αλλα την κραταει για τιν παρτη τις. φιλε μηπως εχεις κανει λαθος στιν Ημερ/νια επίσκεψης ?
28 Ιανουαρίου, 2013
Σωστος ! Γαμήσου Λογω ηλικιας Γερο-μύστης και λογω ημερων που περασαν η ημερομηνια ειναι στο περιπου
29 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πρεπει να σε καυλωσε πολυ και να μη θυμασαι τιποτα. αυτην την γκομενα θελω να την δοκιμασω .. αξιζε η καταθεση τελικα ?
15 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κοπελια αξιζε για μια συνευρεση, δεν ειναι βεβαια η κοπελα που "Δεν πρεπει να χασεις" . Δεν πεταξα τα χρηματα μου ουτε και συναντησα κατι το εξαιρετικο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4