Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λουιζα Τσεχα ηλικιας 25-28,μελαχρινη με ομορφες μπουκλες,πολυ ομορφο προσωπο που εβγαζε γλυκυτητα,κοντη σαν συνολο με κοντα ποδια αλλα ωραιο τροφαντο κωλαρακι και βυζακι μετριο που τη γεμιζει την παλαμη ομως ελαφρως κρεμαστο.Και πολυ ωραια υφη δερματος,πολυ τρυφερο κορμι δηλαδη.
Καινουρια κοπελα πρωτη φορα την εβλεπα και με το που βγηκε στο σαλονι μου αρεσε πολυ η φατσα της μου εκανε και κατι ναζια και τελικα δεν αντισταθηκα και πολυ και μπηκα.40ε για γυμνο τσιμπουκι και 69

Ηρθε γρηγορα στο δωματιο,μου'κανε κατι ναζακια στα ορθια κατι πονηρα χαμογελα οποτε της εκανα το ερωτικο καλεσμα στο κρεβατι κι επεσε αμεσως στην αγκαλια μου.Με φιλησε στο λαιμο και στο στηθος και αρχισε να μου χαϊδευει τον πουτσο.Της εριξα κι εγω ρουφηχτα φιλια στο λαιμο της,χουφτωσα τα βυζια και την κωλαρα και της χαϊδεψα το μουνακι και την κωλοτρυπιδα.Απεφυγε ομως φιλια στο στομα.
Και μετα τα κλασσικαΓλώσσα...την ξαπλωσα μπρουμυτα επεσα κι εγω πανω της,τριφτηκα στο βελουδινο δερμα της,ανοιξα τα κωλομαγουλα και της εριξα πουτσοσφαλιαρες στη σουφρα της και συνεχισε να γελαει δειχνοντας μου οτι της αρεσει.
Ε μετα οπως ηταν επομενο επεσα με τα μουτρα στη σουφρα της η οποια ηταν απολαυστικη,την εγλειψα με μανια και της εχωνα και λιγο τον αντιχειρα μου και εκανε μμμ μμμ βογγητα αυτη.Η σουφρα της ειναι σιγουρα δουλεμενη αλλα δε θυμαμαι αν κανει πρωκτικο κανονικα

Στη συνεχεια τη γυρισα ανασκελα για να απολαυσω και το μουνακι της.Ομορφο μουνι με καλοσχηματισμενα συμμετρικα μουνοχειλα,πεντακαθαρο και φυσικα επειδη την συμπαθησα εβαλα ολη μου τη μαεστρια για να της δωσω και την αναλογη ικανοποιηση.Πραγματι γουσταρε πολυ και με το ενα χερι της πηρε το δικο μου και μου το ετριβε στο στηθος της και στην κοιλια της για να καυλωσει κι αλλο.
Λιγο πουτσοτριψιμο και στο μουνακι οπου πηρα να καυλωνω ενω αυτη με τραβουσε προς το μερος της για να μου γλειφει τις ρωγες.

Ξαπλωσα ανασκελα και μου'κανε καλη πιπα,βαθια χωρις καθολου δοντι και με το σωστο τεμπο και με στη σωστη πιεση.Επισης κατα τη διαρκεια της πιπας κρατουσε το πεος κατα τη φορα της στυσης πραγμα που δειχνει οτι εχει γνωσεις το κοριτσιΣπασίκλας
Καυλωσα κανονικα αλλα πριν τη γαμησω την επαιξα και λιγο και της ειπα να μου γλειψει παλι τις ρωγες και το εκανε ευχαριστως και μαλιστα καπου εκει χωρις να το ζητησω κατηφορησε στα ξαδερφια και τα εγλειψε και τα ρουφηξε με μαεστρια με επικινδυνες τασεις προς τα κατω αλλα τελικα εμεινε ως εκει.Ειπαμε...Εμμα ειναι μονο μια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Τελειο περασμα καποτας και μαλιστα με ρωτησε τι σταση θελω και της ειπα να ερθει απο πανω.Τον πηρε ολο μεσα στο καταλληλα στενο μουνακι για τα δικα μου δεδομενα και αρχισε ενα τρελο καβαλημα με τον πουτσο μεσα εξω στο συνολο του αλλα χωρις να ριχνει ολο της το βαρος πανω μου παρα μονο το μουνι της.Επισης πραγμα που δειχνει οτι εχει γνωσεις η κοπελα Σπασίκλας.Απλα της ζητησα να ριξει λιγο ρυθμο για να ειναι πιο αισθησιακο και ετσι εγινε.Θεωρητικα ηθελα να τη γαμησω και πισωκολλητο λογω της κωλαρας της αλλα τελικα αφεθηκα στο καβαλημα της και και αφου την εσφιξα δυνατα πανω μου εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες που μου ταρακουνησε και τον εγκεφαλο.Μειναμε λιγο ετσι καναμε μερικες ζουζουνιες ακομα και αποχωρησε μες την καλη χαρα οπως και οταν μπηκε.

Συμπερασμα...πολυ καλο κοριτσι,δεκτικη,χωρις καμια αισθηση του χρονου ή να σε πιεσει.Οπωσδηποτε εχει εμπειρια και αυτο φαινεται αλλα το κυριοτερο απ'ολα ειναι η θετικη της διαθεση.Δεν ειναι η μοντελαρα που θα τη δεις και θα τσιμπησεις να μπεις αλλα η ομορφια του προσωπου της η γλυκυτητα που εκπεμπει ειναι αρκετα για μενα.Οποτε προτεινεται ανεπιφυλακτα ως μια πολυ καλη επιλογη στο βασικο κομματι του σεξ αλλα και οσους γουσταρουν αγαπησιαρικες καταστασειςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.374
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού