Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινη επισκεψη στην Κρητικια Στελλα...Ειναι μια ωραια κοπελα (για τα δικα μου γουστα),μελαχροινη,με ωραιο σωμα,μαυρα εσωρουχα,ωραιο στηθος 3 αρακι χαλαρα,,,,Ηλικια την κανω γυρω στα 30...δεν ρωτησα,αλλα καπου εκει ειναι....η τσατσα ηταν ευγενεστατη,μου παρουσιασε την κοπελα κ αφου πληρωσα με εβαλε στο καθαρο,ζεστο κ τακτοποιημενο δωματιο.Κουλ

Στο δωματιο εχει ολα τα κομφορ,σαπουνι υγρο,χαρτι,τσοντουλα στην τιβι κ μια θερμαστρα κοντα στην πορτα που ζεσταινει ολον τον χωρο...Ξαπλωσα στο κρεβατι με τα καθαρα σεντονια κ περιμενα την Στελλα...μετα απο λιγο ηρθε,πεταξε τα εσωρουχα της,με καβαλησε κ με αφησε να παιξω με τα βυζακια της,μου τα χωνε στο στομα,ενω ετριβε παραλληλα την μουναρα της πανω στην κοιλια μου....αφησε δακτυλα ελευθερα να εξερευνουν την υγρη κ ζεστη τρυπουλα της,ενω εγλειφα αριμανιως τα βυζακια της κ η Στελλα αρχησε να φορτωνει,,,,αρχησε να με δαγκωνει στον λαιμο,στο μαγουλο,στο στομα,αρχησε να λικνιζεται ηδονικα πανω στο σωμα μου για κανα 10 λεπτο ολα αυτα...αλλα με πολυ ενταση κ παθος απο την μερια της....μετα μου πηρε μια καλη πιπα με εμφαση στον πουτοκεφαλο,μπαλακια βεβαια δεν εγλυψε κ μετα βουρ για τρεις στασεις:cow-girl,ιεραποστολικο κ πισοκωλλητο οπου δεν αντεξα κ την παρεδωσα τον γενετησιο σπερμα μου....συνολικος χρονος παραμονης κανα 20 λεπτο στο δωματιο...προθυμη κοπελα κ πολυ καυλιαρα,δεν εδειξε στιγμη να βιαζεται παρολο που στο διπλα δωματιο περιμενε κ αλλος συναγωνιστης...την προτεινω 100% κ αμα εμενα Λαρισα θα την τιμουσα χαλαρα συχνα...ελπιζω να την ξαναπετυχω για δευτερο γυρο,να παρω την ρεβανς...ενα τιμημενο κ αξιο 30 αρι.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού