Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
στελλα απο κρητη γυφτε μιλφωνα με ωραιο σωμα κ συμπαθητικο γυφτε προσωπο για τουσ λατρεισ του γυφτε ολε.
τα βυζια τησ καφετη καλα με ρωγα ομωσ τρομερα πεταχτη μαγκεσ.
ερχεται στο δωμα η στελλα οπου ξαπλωνει πανω μου εγω με το σλιπακι ακομα κ αρχιζουμε με προκαταρκτικα πολυ καλα αυτη με χαιδευε κ εγω την χουφτωνα τα κολομαγουλα τησ ,,οπου μετα απο λιγω μου εφερε τα βυζια τησ στο στωμα οπου τησ γλυφα τη μητερη τησ ρωγα με παιχνιδιαρικα γλοσωχτηπηματα οπου την τρελαιναν το καταλαβα κ κατα διαστηματα με ταιζε τα βυζια τησ στο στωμα μου με τα καρφωνε μωνη τησ με μανια παιδια γουσταρε τη φαση η μιλφωνα,,βλεπαιτε πολι λιγη γλυφουν σασ εμεναΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα.
μετα περναει σκουφω και αρχιζει η στελλα μια πιπα πολυ καλη παιδεσ εινε ενα πολυ καλο σημειο τησ το κατεχει το πιπωμα φωβερα μου τον πιπωνε μιλμε πανω απο 5 λεπτα χαιδευοντασ μου τα μπαλακια τρελιαρικα.
πρωτη στηση αυτη απο πανω οπου γαμιομαστασ σε πολυ καλο ρυθμο την καρφωνα ενω την πετουσα και ρουφηγματα στησ γκαυλομενεσ ρωγεσ των βυζιων τησ.
2η σταση με πλατη αυτη την καρφωνα ενω εκανε πολυ καλα σπασιματα στον πουτσι μου βαζωντασ καυτεσ φωνουλεσ.
3η σταση η φαν μου ποδι στο καπακι κ υστερα απο ενα τελειο διπλωμα με σφυραρυσμα ηρθε το τελοσ μεσα στο μουνι τησ.
την προτινω φιλοτιμη κοπελα η μιλφωνα στα 30 ε .
χρωνωσ παραμωνησ στο γαμωκρεβατω 15 λεπτα ισωσ και παραπανω παιδια καλη φαση η μιλφωνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού