Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσοι παρακολουθούν τις ενημερώσεις μου, θα έχουν καταλάβει ότι τα milf ουδέποτε υπήρξαν στο γαμοστόχαστρό μου. Παρόλ' αυτά σήμερα γυρνώντας σαν την άδικη κατάρα, εξαιτίας διαφόρων προσωπικών προβλημάτων που ταλανίζουν το μυαλό μου, είπα να σταματήσω να δω τι παίζει στον οίκο αυτό που βρίσκεται σε μια πολύ διακριτική και ήσυχη γωνιά. Η ευγενεστάτη κυρία μου παρουσίασε την μοσχοβίτισα Νίκα, ένα πολύ γλυκό και σέξυ Milf, με καστανοκόκκινα μαλλιά (ίσως και λόγω φωτισμού) και ωραία κόκκινα εσώρουχα. Σώμα θηλυκό με μέτριο στήθος, πολύ ωραίο και ζεστό χαμόγελο. Η αλήθεια είναι ότι είχα ανάγκη από μια πιο ανθρώπινη επαφή και όχι τις βιασύνες και τα μούτρα των πιπινιών, και τελικά η επιλογή μου με αποζημίωσε. Ωραία χαδάκια, φιλάκια στο σώμα, αυτή η υπέροχη ρώσικη προφορά όταν σου λέει ουυυ μουρό μου.... Μετά από μια αρχοντική πίπα και αρκετό τρίψιμο σωμάτων με καβάλησε και με άφησε να ταξιδέψω. Τελείωσα σε ένα σφιχταγγάλιασμα. Η Νίκα δεν κάνει εξτραδάκια αλλά ένα βασικό πρόγραμμα με πολύ όμως αισθησιασμό και με το ακριβό της άρωμα να σε συντροφεύει για αρκετή ώρα μετά. Τώρα πλέον μπορώ να καταλάβω καλύτερα την προσήλωση του Zero στα milf. Θα την ξανατιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Υπηρεσίες
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
Ανοιγω σαμπάνιες και ανάβω καπνογόνα!!!!!Κουλ
21 Ιανουαρίου, 2013
Θετικη ψηφο heel,γιατι με πολυ απλα λογια περιγραφεις την εμπειρια και με ειλικρινεια προσωπικα σου στοιχεια,γινοντας απολυτα κατανοητος σ αυτη,και οχι μονο,κριτικη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2