Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μάγκες, πιο πολύ κι από τις μεγάλες φυσικές της βυζάρες Γλώσσα, μου άρεσε το πρόσωπό της. Πολύ ωραίο κορίτσι η Μισέλ. Άμα βγάλει τα τακούνια είναι γύργω στο 1,65, ίσως και λίγο παραπάνω, σπαστά μαλλιά μακριά, γλυκό πρόσωπο, κανονική προς το λεπτή. Παρένθεση: έχει μια υποψία κοιλίτσας, που δεν με πείραξε καθόλου, καθώς και μια ελαφρά τριχοφιία στα πέριξ του αφαλού, αλλά ούτε κι αυτό με ενόχλησε. Ήρθε στο δωμάτιο κεφάτη, πέταξε τις βυζάρες έξω, με άφησε να ασχοληθώ μαζί τους, μου ψιλοτρίφτηκε λίγο, πίπα έτσι κι έτσι, και δύο στάσεις: πισωκολλητό και εγώ από πάνω. Κάνει κάτι βογγητά πολύ fake αλλά στ' αρχίδια μου Κουλ. Φεύγοντας, κι ενώ περνούσα έξω από το καμαράκι τους, και είχε ακουστεί η πόρτα ότι βγήκε ο άνθρωπος που ήταν στο δωμάτιο, η Μισέλ δεν έκανε καν τον κόπο να γυρίσει να πει ένα γεια Money Mouth, σε αντίθεση με την άλλην κοπέλα της βάρδιας, η οποία παρότι, όπως υποθέτω, θα παίρνει ελάχιστους πελάτες σε σχέση με τη Μισέλ, διατηρεί την ευγένειά της Χαμόγελο.
Τέλος πάντων, όχι μόνο δεν τα έκλαψα τα 15 ευρώ, όχι μόνο θα πήγαινα ξανά, αλλά κατεβαίνοντας τα σκαλιά δεν μου ήρθε ούτε καν η κατουρλίλας Θυμός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού