Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 03.20 , την Αντίνα την είχα πάρει πριν περίπου 1,5 χρόνο στο Φ67 μαζί με έναν φίλο παρτούζα , τότε έκανε ακα και κώλο
αλλά είχαμε περάσει χάλια , τότε ήταν ξανθιά και είχε μικρό στήθος , τώρα έχει βάψει τα μαλλιά της καστανά και τα μικρά βυζιά τα έκανε σιλικονάτα τορπίλες με μεγάλες ρόγες ,
έχει κανονικών κιλών σώμα έκφυλη φάτσα και ένα καβλωτικό κωλαράκι που πία δεν δίνει ή για να γράψω τί έγινε χθες , μου ζήτησε +20 ευρώ για να μου το δώσει(τελικά δεν πήρα μίας
και η συνεδρία πήγε καλά και δεν το είχα ανάγκη..)καταρχήν να διευκρινίσω ότι μιλάω για το κάτω σπιτάκι , χθές ο κόσμος αυτή την ώρα δεν ήταν πολύς , μετά τις 04.00 συνήθος
πολύ περισσότερο κόσμο , όταν μπήκα στο σαλόνι του σπιτιού ήμουν ο μοναδικός πελάτης , κάθισα στον καναπέ , βγήκε η Αντίνα την παρουσίασε ο τσάτσος και αυτή χαμογελώντας ήρθε
κάθισε στα γόνατα μου και έτριβε σε αυτά την κωλάρα της ενώ τσίμπαγε τις ρόγες της , μου είπε θέλεις να περάσεις , της απάντησα αυθόρμητα χωρίς να το πολυ σκεφτώ άντε πάμε ,
μου έκανε εντύπωση ότι στο δωμάτιο ήρθε κατευθείαν μαζί μου , περνώντας προφυλακτικό πάνω απο το τραπεζάκι που υπάρχει στον διάδρομο έξω απο τα δωμάτια , άρχισα να βγάζω τα ρούχα μου
ενώ αυτή είχε έρθει απο πίσω μου και χούφτωνε τον πούτσο μου πάνω από το παντελόνι μου , με χούφτωνε για αρκετή ώρα και ενώ ακόμα δεν είχα βγάλει το παντελόνι μου της είπα να στηθεί στα τέσσερα , άρχισα να γλύφω το καλοξυρισμένο μουνάκι της και αυτή έβγαζε μικρές κραυγούλες , γύρισε μου είπε να ξαπλώσω , αρχικά μου έβγαλε τα παπούτσια και μετά μου τράβηξε το παντελόνι μου μαζί
με το εσώρουχο μου και αρχικά άρχισε να με φιλάει στον λαιμό ενώ άρχισε να μου παίζει τον πούτσο , κατέβηκε πιο κάτω και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και τον κορμό του πούτσου κάτω κάτω ,
πέρασμα προφυλακτικού και άρχισε πίπα καλή , τον έβαζε όλο μέσα βαθιά στο στόμα της και τον κρατούσε έτσι για μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να χρειαστεί να ξαναπάρει ανάσα , ήταν καύλα ,
πρώτη στάση με αυτή απο πάνω όπου είχε γύρει το κορμί της προς τα πίσω και στηριζόταν στα χέρια της και κουνώντας την λεκάνη της γάμαγε τον πούτσο μου , μετά απο λίγο την έφερα πρός το μέρος μου αναλαμβάνοντας εγώ τον ρυθμό και της έβαζα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της , ρούφαγα τις ρόγες της οι οποίες είναι πολύ σκληρές αλλά να πώ ότι η αίσθηση του βυζιού της ίσος λόγω της ποιότητας της σιλικόνης δεν ήταν καλή , άρχισε να μου δίνει φιλιά , την γύρισα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , πήρε πολύ καλή στάση σώματός και άρχισα να την γαμάω πολύ δυνατά και γρήγορα ενώ αυτή
φώναζε γάμαμε και σκίσεμε , μετά απο κανα 5λέπτο ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο δεν βιάστηκε καθόλου(γεμάτο 20λέπτο στο δωμάτιο) είχε πολύ καλή συμμετοχή και αν έκανε φούλ πρόγραμμα όπως παλιά θα την έπαιρνα σίγουρα ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2013
Έκφυλη φάτσα???
Κακάσχημη φάτσα έχει, σαν αποτυχημένο τραβέλι είναι!
Τι να πω, γούστα είναι αυτά!Χαμόγελο
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
21 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι αποδεδειγμενο πλεον πως ο σμυρνης πρεπει να παει σε οφθαλμιατρο...και μαλιστα αμεσα
τα σιλικονατα βυζια της γκιλφ αντριανας απο Διδυμου τα βλεπει κρεμασμενα και νερουλα, το κοντο μαλλι της μιλφ Πωλινας απο Αλκιβιαδου 16α το βλεπει "μεχρι τους ωμους" την τραβελοφατσα την βλεπει "εκφυλο πρόσωπο (sic)" και παει λεγοντας...
22 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γεια σου ρε ζέρο άρχοντα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
έχεις να μου προτείνεις κανέναν οφθαλμίατρο....και καμιά κοπέλα για μασάζ...ξέρεις εσύ Γαμήσου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3