Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχτές είπα με ένα φίλο να κατέβουμε Μεταξουργείο να δούμε τι παίζει, πιο πολύ μήπως βρούμε καμιά καλή μαύρη. Για πρώτη φορά πήγα αδιάβαστος και έτσι δεν ήξερα τι να περιμένω όταν μπήκα στο εν λόγω μπουρδελάκι. Η πρώτη εντύπωση (από τον χώρο) είναι μάλλον κακή (κλασσικό Μεταξουργείο). Η τσατσά επίσης, είναι κλασσική τσατσά που έχει σιχαθεί τη ζωή της. Αλλά όταν βγήκε η Ελένη αιφνιδιάστηκα! ΕΛΛΗΝΙΔΑ, 20 χρονών, πολύ όμορφη στο πρόσωπο, μελαχροινή, πολύ μαυρισμένη, με στητό ΦΥΣΙΚΟ νεανικό στήθος και γενικά φρέσκο, σφιχτό σώμα. Ε, με 15€ που είναι η τιμή δεν νομίζω να ρίσκαρα και πολλά και πέρασα. Το δωμάτιο σε παρόμοια κατάσταση με τον προθάλαμο. Από υπηρεσίες: Με το που μπήκε, με χαιρέτησε (χαμογελαστή) και πέρασε στο παρασύνθημα. Πίπα αρκετή ώρα, μέχρι να καυλώσω, χωρίς βιασύνη αν και περίμενε κόσμος έξω και ο φίλος μου στο δίπλα δωμάτιο. Παρ, όλα αυτά χωρίς καμία ιδιαίτερη τεχνική. Πιο πολύ κεφάλι ρούφαγε, αλλά δεν ήταν και ξενερωτική σαν κάτι άλλες... Αφήνει χάδια και χέρια, με άφησε να πιάσω και μουνάκι (είχε κρέμα), αλλά μόλις πήγα να βάλω δάχτυλο μου το τράβηξε διακριτικά. Μόλις τελείωσε την πίπα, γύρισε από μόνη της στα τέσσερα, όπου είχα πολύ ωραία θέα απ' την κωλάρα της και το τατού στη μέση της. Όσο έσπρωχνα μου χαίδευε τ' αρχίδια και βογκούσε λίγο, όσο χρειαζότανε για να μην ξενερώσω με την προσποίηση. Έπειτα την γύρισα ανάσκελα. Με πήρε αγκαλιά, πράγμα που εγώ γουστάρω πολύ και σε αυτή τη στάση έχυσα, με το πάσο μου και χωρίς να τραβηχτεί! Με χαιρέτησε (πάλι χαμογελαστή) και με ενημέρωσε πρόσχαρα πως έχει μπει κι ο φίλος μου στο άλλο δωμάτιο και να τον περιμένω. Εκεί, όταν την άκουσα να λέει ολόκληρη φράση, επιβεβαίωσα πως είναι Ελληνίδα, γιατί πριν δεν την πίστευα. Λεπτομέρεια που με καύλωσε περισσότερο ήταν τα χαϊμαλιά στο πόδι, που ενίσχυσαν ακόμη περισσότερο την φαντασίωση "γαμίσι με πιτσιρίκα τουρίστρια σε νησί". Εν κατακλείδι, είναι τρομερό μουνί, από αυτά που αν τα συναντούσα στην παραλία, θα μου έπεφτε το παγωτό απ' τα χέρια και θα χάλαγα όλες μου τις διακοπές να την κυνηγάω να την γαμήσω! Όταν γύρισα σπίτι διάβασα τις κακές κριτικές, φαντάστηκα πως ή τις διάβασε κι αυτή κι έβαλε μυαλό ή πήγε διακοπές και ξελαμπικάρισε (εξ ου και το μαύρισμα...). Μπορεί να μην κάνει κανένα τρελό γαμήσι αλλά με 15€ τέτοιο μουνί, Ελληνίδα, ευγενική και χωρίς να μου σπάσει τ' αρχίδια εγώ δεν έχω ξαναπετύχει. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε και σύντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2008
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού