Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 15.00 και αναφέρομαι για τον επάνω όροφο , άφησα την παρέα μου να συνεχίσει το καφεδάκι της και πριν όλοι μαζί πάμε να φάμε πετάχτηκα μέχρι αυτό το σπιτάκι για να δοκιμάσω την Μαρία ,η Μαριά είναι ξανθιά μαλλιά μέχρι τους ώμους κοντή κανονικό σώμα με 2.5άρια βυζιά κοιλίτσα , είναι 23 χρονών απο την Αλβανία ,ήρθε στο δωμάτιο και ξάπλωσε μπρούμυτα στο κρεβάτι , ξάπλωσα απο πάνω της και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στην πλάτη , αυτή ψιλογαργαλιόταν , της έβγαλα το άσπρο στρίνγκ και άρχισα να χουφτώνω το κωλαράκι τής , γύρισε ανάσκελα
ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει , ήμουν τώρα πια καθιστός στην άκρη του κρεβατιού , αυτή έσκυψε μπροστά μου και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , άρχισε πίπα η οποία ήταν πολύ καλή υγρή , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , αφού έβγαλε την κρέμα με μαντηλάκι(την είχε βάλει απο πρίν έρθει στο δωμάτιο)άρχισα να την γλύφω
το μουνάκι της πολύ καθαρό από μυρωδιές , όπως ήμαστε με δυο κινήσεις την σήκωσα και συνεχίσαμε όρθιοι το 69 , κάτι που της άρεσε , μόνο εσύ μου το έχεις κάνει έλεγε και συνέχισε να με γλύφει με πιο πολύ μανία , ενώ εγώ άρχισα να γλύφω και την κωλοτρυπίδα της ένω της έβαζα και δάχτυλα και στις δυο τρύπες της , το σκηνικό συνεχίστηκε για κανα 4λέπτο και απορώ πώς άντεξε έτσι κρεμασμένη πάνω μου ανάποδα , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω μου ανάποδα , κουνιόταν πολύ καλά , αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό κάτι που αυτή ζήτησε , τρίτη και τελευταία στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματός , αντέχει το δυνατό γαμήσι ενώ συνέχιζα να της βάζω δάχτυλο στον κώλο , την ρώτησα αν κάνει κώλο και είπε όχι , στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , δεν βιάζεται καθόλου έχει καλή συμμετοχή και διάθεση , τα τιμάει τα λεφτά της.

η τσατσα η γρια με το "Πάρκινσον" γίνεται πολύ φορτική ώστε να περάσεις , συνέχεια λέει για τις κοπέλες που δουλεύουν μαζί ότι γράφουν τα καλύτερα γι αυτές στο ίντερνετ ενώ έχει την
τάση να θάβει τις κοπέλες που δούλευαν μαζί της , πιο παλιά μου έθαβε την Μπάρμπορα και σήμερα μου έθαβε την Έλενα με τις βυζάρες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2013
"η τσατσα η γρια με το "Πάρκινσον" γίνεται πολύ φορτική ώστε να περάσεις , συνέχεια λέει για τις κοπέλες που δουλεύουν μαζί ότι γράφουν τα καλύτερα γι αυτές στο ίντερνετ ενώ έχει την
τάση να θάβει τις κοπέλες που δούλευαν μαζί της , πιο παλιά μου έθαβε την Μπάρμπορα και σήμερα μου έθαβε την Έλενα με τις βυζάρες "

Η κυρα Βάσω Μεγάλο χαμόγελο
Με συντομο πέρασμα απο τα Κασσανδρας πολυ παλιότερα, ανεκαθεν με αυτη την τακτική, οποτε με εβλεπε σε μπουρδελοτσαρκες, εθαβε κοπελες απο τα studio, λεγοντας μου οτι ηταν υπευθηνες αυτες που εφυγε και αλλες τετοιες ομορφιες............
14 Ιανουαρίου, 2013
Και σε εμένα έθαβε την Έλενα και την αδελφή της, βρίζοντας τις κοπέλες αισχρά. Επίσης έλεγε ότι η Σάρα είναι πολύ κρυόκολη και γενικά για όλες έχει κάτι να πει. Η χειρότερη υπηρεσία για μένα, μετά την τσατσά πίτμπουλ από το Φυλής 69 κάτω...
14 Ιανουαρίου, 2013
ΚΑΛΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΣΑΤΣΑ ειναι για πολυ ξυλο...
η πλεον γλειωδης και οσες μα οσες πουτανες εχει στη σουλεια μαζι της ειναι στο 99% χαλια μαυρα στο δωματιο. Και αυτη απο έξω λεει τα κλαυτερα , για σο τις εχει. Την εχω πατησει 2 φορες με δατηνε τριτη δεν εχει.
Την τλευταια φορα ηρθε και με ακουμπαγε και με εσπρωχνε σχεδον με το ζορι , λεγοντασ για την Αννα τι καλη που ειναι.
σκατα απο τα χειροτερα πηδηματα που εχω κανει , το παιξιμο ειναι πιο χρησιμο
ποτε θα την αρχισει κανεις στις κλωτσιες δεν ξερω
14 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο καλύτερος χαρακτηρισμός. Πραγματικό πίτμπουλ !!! Αυτή διώχνει τους πάντες με τη συμπεριφορά της. Αν δεν περάσεις σε υβρίζει με κακία. Όντως η χειρότερη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4