Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τη Μαργαρίτα διάβασα απο τον φίλο zero και σαν καλός μιλφάκιας έπρεπε να τεστάρω.καταρχήν ως νέο μέλος στο site(πρώτη μου κριτική αλλά με προυπηρεσία στο χώρο) η βαθμολογια στην συμμετοχη δεν μου επιτρεπει να βάλω μεγαλύτερο βαθμο,αλλιώς θαχε εύκολα ενα 9.Απο εμφάνιση έχει ξανθό κοντό μαλί ηλικία περίπου 45 και με λίγα κιλάκια παραπάνω.Η εμφάνιση δεν με εντυπωσίασε και πίστευα να ανταμιφθώ απο υπηρεσίες,όπως και έγινε.Η κοπέλα έδειχνε να τις αρέσει αυτο που κάνει.Γλυψίματα παντού και με μαεστρία,καυλωτικά βογγητά ,υγρή και ρουφιχτή πίπα και πολύ παιχνιδιάρα.αφού με έχει κάνει πύραυλο ανεβένω επάνω της και ξεκίνησα να την γαμάω δυνατά αυτή με έσφιγγε με πάθοσ και ανταλάζαμε γλωσσοφιλα.Δεν κρατησα παραπάνω απο 1 λεπτό και ένιωσα να χύνω δυνατά,ταυτόχρονα όμως και ενβ ήμουν μέσα της άρχισε να σπαρταράει όπως ήτανε καρφωμένη στο καυλί μου και αμέσως με ευχαρίστησε γιατί όπως είπε έχυσε και αυτή μαζί μου ,αν και για αυτό δεν ξέρω πόσο αληθεύει πάντως ήτανε πολύ αληθοφανές.Αξίζει το 20αρικο αναμφισβήτητα.Ο χώρος καθαρός η υπηρεσία ευγενέστατη.Σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού