Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή πρωί στις 06.00 ,ανέβηκα την παλιά ξύλινη σκάλα που πάντα την αίσθηση ότι τώρα θα γκρεμιστεί και στην κυριολεξία πέτυχα την τσα τσα την ώρα
που θα κλείδωνε για να αλλάξει η κοπέλα και να φύγουν ,ρώτησα την τσα τσα αν είναι η Αννα(την είδα το απόγευμα και ξέρω ότι κάνει διπλοβάρδιες)και πέρασα κατευθείαν στο
δωμάτιο , ξεντύθηκα και την περίμενα , η Αννα είναι Ρουμάνα 19 χρονών απο Ρουμανία με ωραία πιασηματάκια(έχει αδυνατίσει και λίγο απο τον Οκτώβριο που την είχα πάρει στο
Φ74)πολύ ωραία βυζία (φώτος απο τότε στο Φ74 όπου είχε κοντά μαλλιά , τώρα έχει εξτένσιον/ποστίς http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125558.5670)έχει καστανά κατσαρά
μαλλιά ,ήρθε στο δωμάτιο και μου λεέι με νάζι νυστάζω....και άρχισε να τρίβει το κεφάλι της στην κοιλιά μου , πώς κάνουν τα γατάκια που τρίβονται στα πόδια μας όταν θέλουν
χάδια , μια τέτοια κατάστασή...με αγκάλιασε και με φίλαγε στον λαιμό , μετά αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα ενώ τίς έτριβα το μουνάκι ,το σκηνικό κράτησε πάνω από 5 λεπτά ,τήν ξάπλωσα ανάσκελα
και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στις βυζάρες της , ανέβηκα απο πάνω της και άρχισα να γαμώ τα βυζιά της με τον πούτσο μου , μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε πίπα πολύ
καλή βαθιά και με εναλλαγές ταχύτητας , ενώ με κοιτούσε με βλέμματα λάγνα και έπαιζε την γλώσσα της , πρώτη στάση ιεραποστολικό , όπου με τα χέρια της είχε πιάσει τα κωλομέρια μου
και με τραβούσε προς αυτήν , χωρίς να βγω από μέσα της γυρίσαμε και την έφερα από πάνω μου , κουνιόταν πολύ καλά , της έβαλα δάχτυλο στον κώλο και έτσι με χέρι και πούτσο την γάμαγα
ταυτόχρονα και απο τις δύο τρύπες της κάτι που την καύλωσε ,γυρίσαμε πλαγιαστά πρόσωπο με πρόσωπο και συνεχίσαμε να γαμιόμαστε ανταλλάσσοντας γλωσσόφιλα κάτι που αυτή το επιδίωκε...
μάλιστα είχα βγάλει τα δάχτυλα μου απο την κωλοτρυπίδα της και μου ζήτησε η ίδια να της ξαναβάλω...μετά από αρκετή ώρα ήρθε το τέλος , ενώ όταν τελειώσαμε μείναμε αγκαλιασμένοι και μου
χάιδευε τα μαλλιά ,στο δωμάτιο έκατσα 25-30 λεπτά λόγω και τις ώρας βέβαια , καθώς ντυνόμασταν μου είπε να δώσω χαιρετίσματα στον Γκίοργος τον Πέτρος και στον άλλον με τα γυαλιά που μιλάει
συνέχεια πολύ χα χα χα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2013
respect πες της και απο εμας χαιρετισματα αν και θα την ξαναδουμε.εχει και φοβερη κωλαρα και ειναι καλη μεσα ξεροχυνω ψηλε
06 Ιανουαρίου, 2013
δημ είναι Ρουμάνα ..απο την Ρουμανία????Γλώσσα χαχαχαχαχα
07 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πορτοκαλάδα απο πορτοκάλια.... χα χα χα
λάθος γράψιμο στο πληκτρολόγιο...
07 Ιανουαρίου, 2013
Χαιρετίσματα και απο εμας Μεγάλο χαμόγελο
X
xlexlekias
07 Ιανουαρίου, 2013
Εισαι πολυ ρομαντικος χυστης, ρισπεκτ και απο μενα! Κουλ
C
COBRA1986
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5