Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη σε Φυλής και Φωκαίας αργά το βράδυ για την καθιερομένη τσάρκα.Γενικά είχε αρκετές εμφανίσιμες κοπέλες.Αυτές που μου έκαναν περισσότερο εντύπωση ήταν μια ψηλόλιγνη ξανθιά με ωραίο σώμα που δίνει νομίζω και κώλο και ήταν στο Φυλης 67(την συγκεκριμένη την έχω σταμπάρει εδω και καιρό, αλλά δεν την έχω πάρει ακόμα) και η Χριστίνα στο Φωκαίας 27Β στον όροφο,το φέρνει καλές ιερόδουλες.Τελικά αποφάσισα να πάω με τη Χρίστινα.Η Χριστίνα είναι από τη Ρωσία μετρίου αναστήματος με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους με συμπαθητικό πρόσωπο καλό βυζί και γενικά ωραίο σώμα για την ηλικια της(δεν τη ρώτησα ηλικία από ευγένεια). Αυτό που με ώθησε να περάσω μαζί της ήταν ότι ήρθε και με πλησίασε και καθώς τη χούφτωνα η αίσθηση του κορμίου της ήταν απίστευτη, πολύ μαλακό δέρμα.Επίσης μου έκανε και κοπλιμέντα για την εμφανισή μου και με χαρακτήρησε μοντέλο, οπότε λέω θα γουστάρει να τη γαμήσω και θα περάσουμε καλά.Έδωσα το 20ρικο και πέρασα στο δωμάτιο, το οποίο είναι πολύ καθαρό με ωραίο απαλό φωτισμό. Επίσης έπαιζε και τσόντα στην τηλεόραση.Περίμενα την κοπέλα πάνω από 10 λεπτά στο δωμάτιο.Μόλις ήρθε συστηθήκαμε και άρχισε να μου λέει ότι ο προηγούμενος της έκανε ένα πολύ ωραίο μασάζ και την έκανε να νιώθει πολυ χαλαρή και διάφορα άλλα που δε θυμάμαι.Ξαπλώσαμε και εγώ άρχισα κατευθείαν τα χουφτώματα σε βυζιά και κώλο και το εργαλείο μου έγινε κάγκελο.Καθόλου προκαταρκτικά και ξεκίνημα με πίπα με καπότα(την οποία την έβαλε με το στόμα).Η πίπα της ήταν αργή χωρίς να τον παίρνει όλον μέσα και θα την χαρακτήριζα μέτρια.Καθώς με πίπωνε της έβαζα δάχτυλο στο μούνι το οποίο ήταν τίγκα στην κρέμα. Σε μια φάση άλλαξε τη στάση του σώματος της με αποτέλεσμα να μην μου επιτρέπει το δαχτύλιασμα, αλλα μονο το χούφτωμα σε βυζιά και κώλο. Μόλις τελειώσαμε με την πίπα, η οποία διήρκησε περίπου 3 λεπτά περάσαμε στο κυρίως πιάτο.Πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου μου είχε χώσει τις βυζάρες της στο πρόσωπο και τις έγλυφα.Ύστερα περάσαμε σε ιεραποστολικό, όπου έβγαζε κάποιες κραυγές πράγμα που με καυλώνει πολύ. Μετά της ζήτησα να βάλει τα πόδια της στους ώμους μου και την γάμαγα φιλώντας τα υπέροχα πόδια της.Εκεί έβγαλε κάποιες κραυγές ακόμα και κάπου εκεί ήρθε το τέλος.Η συνεύρεση κράτησε 6 με 7 λέπτα.Για ένα γρήγορο γαμήσι ήταν ότι έπρεπε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
greeksexyboy
Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού