Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη γυρω στις 23,15 και ηταν η Τζουλια με χειμωδες βυζακια 2αρια,καλο κωλαρακι το οποιο ειναι στο μενου,1,60 υψος με μαυρα μαλακια και πιρσινκ στα μουνοχειλα!!
Στα της μαχης τωρα,το μεγαλο δωματιο διπλα στην πορτα εισοδου αριστερα ειχε τα απολυτως απαραιτητα,μια καρεκλα,ενα κολωχαρτο και σαπουνι στο νεροχυτη,ο χωρος καθαρος οσο γινοταν οπως και το σεντονι επισης,αλλα το μαξιλαρι δειγμα,χρειαζετε ενα καινουργιο 3 ευρω κανει!!
Ηρθε η τζουλια και γδυθηκε και αρχισαμε φιλακια να με φυλαει στο λαιμο κατεβηκε στης ρογες μου,και μετα ανελαβα δραση ρουφωντας τα βυζακια της και τον λαιμο της.
Μετα γυρισαμε σε 69 οπου περιποιηθηκα της τρυπες της,οι οποιες ηταν πολυ καθαρες,και εκεινη τον μικρο προεδρο,περνωντας του λαστιχο!!
Αφου εγινε η ανορθωση την εβαλα απο πανω οπου ιππευσε καλα και βαθεια.
Γυρισμα στα τεσσερα και σφυροκοπημα,και με το δαχτυλο μου να σαλιονω και να το βαζω στο κωλαρακι της,μολις χαλαρωσε,εκανα εφορμηση,διχως χρηση τζελ,οφειλω να σημειωσω,σφυροκοπημα,οπου με ωραιες κινησεις της λεκανης της ηρθε το τελος!!
Πολυ καλο πηδημα,κατα εμε,αξιζε το 20αρικο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2013
Σε μαύρισαν......

"3 στους 7 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική"....
05 Ιανουαρίου, 2013
Αβυσος η ψυχη του μπουρδελιαρη Money Mouth Ο προεδρος μια χαρα τα εγραψε οπως πραγματι ηταν...τι ακριβως δεν τους αρεσε Χμμμ;
05 Ιανουαρίου, 2013
γιατι πρωτη φορα ειναι?οι γνωστοι αγνωστοι με τους κλωνους τους!!Και αυτο φαινετε καθαρα,το οτι η τζουλια ειναι στανταρ καλη μεσα,αν δεν σε βοηθαει μια σωστη κριτικη τοτε ψηφιζεις για τον ποτζονΜεγάλο χαμόγελο
27 Απριλίου, 2013
Αν έκανε καί άκάποτη πίπα ή μικρή , θά ήτανε το 4εταρτο στανταράκι μου Πρόεδρε !!!!
27 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

billy θετκά ψηφισα !!!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5