Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινή επίσκεψη στην καρδιά του αγοραίου έρωτα και μετά από πέρασμα από 7-8 οίκους βρίσκω μια παλιά γνώριμη, την Τζώρτζια. Δεν το πολυσκέφτομαι και καταθέτω το δεκαπεντόευρω, επειδή η συγκεκριμένη της αρέσει ιδιαίτερα η , και εισέρχομαι στο δωμάτιο για τα περαιτέρω. Η συγκεκριμένη κοπέλα έχει τρομερή μνήμη και δεν ξεχνάει φυσιογνωμίες και ας έχουν περάσει 1-2 χρόνια. Εμφανισιακά είναι πληθωρική με με 5άρι σασμάν. Πολύ καλό στοματικό και με περιποίηση όλης της περιοχής, έπειτα 69 και κατόπιν ιεραποστολικό που μου ζήτησε κατευθείαν να πάμε στο πρωκτικό αλλά την ξεγέλασα και ξεκίνησα φυσιολογικά. Μετά από 3-4 λεπτά με αγκαλίτσες και φιλάκια, αλλάζω κατεύθυνση και με παρότρυνση της για δυνατό σφυροκόπημα, ξεκίνησα την γεώτρηση αλά οθωμανικά. Η κοπέλα μου ζητούσε συνεχώς τελείωμα πάνω στα υπερμεγέθη στήθη της και τελικά δεν της χάλασα το χατήρι. Συμπερασματικά για όποιον θέλει να περάσει καλά, χωρίς να κλάψει τα χρήματά του και χωρίς να είναι κολλημένος στην εμφάνιση της κοπέλας, συστήνεται. Τζώρτζια περιμένω να μου χορέψεις το oriental που μου έταξες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
177
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού