Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπον..πηγα στοχευμενα για την φωτεινη κυριως γιατι δειχνει ιδιατερο ζηλο σ αυτο που κανει!!το εμφανησιακο κομματι υποκειμενικο αλλα ενταξει ειναι μετρια!!σιτεμενη ευγενικη και θελει να κανει τα παντα για να τελειωσεις και αφου τελειωσεις σε χαιδευει λιγο σου μιλαει και δεν φευγει τρεχωντας εστω και αν εξω γινετε λαικο προσκυνημα!απο εκει και περα στα του αγωνα μου πηρε μια καλη πιπα......και τελειωσα ετσι!!ασχοληθηκε και με αρχιδια.....για αρκετη ωρα και αν και δεν μου αρεσει γενικα αυτη το εκανε με μαεστρια!!εκανε και το γνωστο αεροπλανικο με με τα ποδια στον τοιχο και αυτη να με τσιμπωκονει!!ναντια κομανετσι θα επρεπε να την λενε!!την εκανα νυξη για ξενοδοχειο αλλα μου ειπε οτι δεν μπορει λογω χρονου!!(ισως επειδη ειμαι αγνωστος πελατης)το αστειο της υποθεσης ειναι οτι μπαινω μεσα στο δωματιο γδυνομαι και περιμενω.......και ο προηγουμενος ειχε χασει τα γυαλια του.....(η τσατσα με ρωτησε αν βλεπω τιποτα ειπα οχι.. αλλα ο κυριως επεμενε ευγενικα και φορεσα ξανα μποξερακι για να μπει να ψαξει!!δυστιχως δεν τα βρηκε ανταλλαξαμε ευχες για καλη χρονια και εφυγε)σε αλλη περιπτωση θα του ελεγα να κατσει να παρτουζωσουμε και την φωτεινη αλλα δεν ηταν καλες οι συνθηκες!!τελος παντων για να μην σας ζαλιζω το δεκαρικο για την φωτεινη ειναι λιγο σε σχεση με τις υπολοιπες του μεταξουργειου(σχεδον ολες τελος παντων) που ερχονται και μη το ενα μη το αλλο και ειναι μεσα στην ξυνιλα που γαμιουνται για ενα δεκαρικο!!ευγενικη καθαρη και προθυμη!!απλα μετα απο αυτο γεννιεται και η απορεια.....μηπως τα 20 της φυλης ειναι πολλα????χωρις υχνος μιζεριας απλα προσπαθω να ξεκαθαρισω τι και ποσο αξιζει!καλη χρονια με υγεια!!!!και να ευχαριστισω τα παιδια που με τις ενημερωσεις τους μας βοηθανε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2013
Φίλε μου συμφωνώ με τους προβληματισμούς σου. Τα 20 ευρώ στη φυλής και πέριξ είναι όντως πολλά και δεν είναι μόνο θέμα οικονομικής κρίσης αλλά έχει πέσει και το επίπεδο των εκδιδομένων. Το 20ευρο βγαίνει πλέον πάρα πολύ δύσκολα (για όσους έχουν δουλειά...) και πολλές κοπέλες δεν το εκτιμούν αυτό ενώ αντίθετα η συγκεκριμένη κυρία κάνει ότι μπορεί για να περάσουν καλά οι πελάτες της με 10 ευρώ...! Υπάρχουν άνθρωποι και άνθρωποι... Καλή χρονιά Μεγάλο χαμόγελο
M
Mixanodigos
04 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και για να συνεχισω την κουβεντα σου......υπαρχουν ανθρωποι και ανθρωποι....και υπαρχουν και επαγγελματιες και επαγγελματιες!!αλλα γενικα εμεις εχουμε και το μαχαιρι και το καρπουζι( οσο αφορα τις επιλογες μας)οπως εχω ξαναπει το πηδημα στο μπουρδελο πρεπει να ειναι σαν ψυχαναλυση..να βγαινεις και να εισαι ηρεμος και με αδειο κεφαλι!καλη χρονια με υγεια!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2