Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γιαννα λοιπόν...
Ειπα να κάνω ενα διαλειμα απο τις σχετικά μεγάλες σε ηλικία γυναικες που επιλέγω συνηθως στα σπίτια.
Οι μεγάλες συνηθως χανουν σε εμφάνιση αλλα σε αποζημιώνουν σε υπηρεσίες. Συνήθως πάντα...
Είδα λοιπόν την Γιαννα στο σπίτι, ενα πολυ φρεσκο και καλλιγραμμο κοριτσι.
Αψογο κορμακι, με ωραια επιδερμιδα, ομορφο φυσικο στηθος, 2αρι, και παρα πολυ ομορφο προσωπο με ωραια ματια, σαρκωδη χείλη. Μαλλι μελαχρινο μακρυ σπαστό. Επιδερμιδα λευκη.
Επέλεξα να περασω δινοντας το 20αρικο για απλο προγραμμα (δεν προσφερει κατι παραπανω)
το δωματιο, αν και μικρό ηταν καθαρο και περιποιημενο, το ίδιο και το κρεββατι.
Η Γιαννα ηρθε με χαμογελο μεν , αλλα με μια "προσποιητή ανεση" που ηταν εμφανης...
γινανε καποια κομπλιμεντα εκατερωθεν , ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να μου χαιδευει το πεος μεχρι να μου σηκωθει....
μολις επιτευχηθε η ανυψωση , περασε προφυλακτικο και εκανε ενα στοματικο που θα το χαρακτήριζα μαλλον αδιαφορο...τιποτα αξιομνημονευτο.
Στη συνέχεια ξεκινησαμε σε ιεραποστολική στάση οπου είχε παλι μια προσποιητη συμεττοχη, και στη συνεχεια τη γυρισα στα 4. Εχει πολυ ομορφο κωλαράκι και μια κωλοβαλβιδα εμφανως δουλεμενη, την οποια ομως δεν προσφέρει.
Ειχα καλο στησιμο στα 4 και εκει τελειωσε η συντομη συνευρεση.
Μια πολυ ομορφη και νεα κοπέλα, με πολύ μετριο προγραμμα όμως. Δεν νομιζω να την ξαναπροτιμήσω, εαν ηταν πιο ζεστή και αληθοφανης στο δωματιο σιγουρα θα την προτιμούσα και πάλι.
ΜΙΛΦ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.544
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2013
Φιλε εχεις δικιο, το μωρο ειναι πολυ ομορφο αλλα κουβαλαει κ το κρυο της Σιβηριας (απο εκει ειναι οπως μου ειπε οταν τη συναντησα). Πολυ ομορφο ισως της δωσω μια ακομη ευκαιρια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1