Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ελειπα καιρο απο τη Θεσσαλονικη οπότε με την ευκαιρια της επισκεψης για τον εορτασμο της πρωτοχρονιας (Καλη μας χρονιά αλανια) είπα να κανω κ μια βόλτα προς το Μύλο κ αφού δεν βρήκα τιποτα γαμησημο εκει κατευθηνθηκα προς Βαρδάρη..Και εκει μια απο τα ιδια..Τόσες πατσαβουρες μαζεμένες καιρό ειχα να δω..εκτος απο την Νατασσα στην Προμηθεως η οποια ειχε ολα τα δωματια γεματα η μονη που μου ψιλοαρεσε ηταν η Γαβριελα..

Η Γαβριελα λοιπον ειναι ενα κοριτσακι περιπου 20-22 χρονων αρκετα ψηλη, σχετικα αδυνατη με μικρο στητο βυζακι , λιγο ανοιχτη περιφερεια κ ελαχιστα πλαδαρο κωλαρακι..δεν ειναι ακριβως του γουστου μου , μου φανηκε και λιγο ξυνησμενη οποτε το πορνοενστικτο φωναζε να μη μπω αλλα λεω δε γαμιεται..το πολυ πολυ να πεταξω 25 Ευρω..
Μπαινω στο δωματιο κ σε 2 λεπτα ερχεται το μωρο κ μετα απο ενα ξερο "γεια σου" καθεται στο κρεβατι κ ξεκιναει να σκιζει την καποτα..της λεω 2-3 μαλακιες απανταει με το ζορι κ μου λεει βγαλτο αυτο (το μποξερακι)και ξεκιναει να μου φορεσει την καποτα (παλι καλα που ειχα καυλες αλλιως θα μου τη φορουσε σε πεσμενο πουτσο..) Ωχ λεω εδω ειμαστε,τζαμπα τα λεφτα...
Μου βαζει την καποτα λιγο στραβα κ ξεκιναει μια πιπα με πολυ δοντι κ κατι προσπαθεις για deepthroat που αποτελεσμα ειχε να νιωθω σαν να μου στραμπουλαει τον πουτσο..Μαρεσουν ομως αυτες οι πιπες γιατι με ψιλοπονανε και αργω να χύσω μετα Μεγάλο χαμόγελο οποτε λεω δε γαμιεται και την αφηνω να συνεχισει ετσι..ενω με πιπωνε αρχησα να της χαιδευω το μουνακι και αφου ειδα οτι δεν ειχε προβλημα σαλιωσα τα δαχτυλα μου κ αρχισα να της παιζω την κλειτοριδα με αποτελεσμα να αρχισει να υγραινεται το πορνιδιο.εκει ηταν που αρχησα να σκεφτομαι οτι ισως τελικα να περασω καλουτσικα.Συνεχισαμε ετσι για 3-4 λεπτα κ ξαφνικα σταματαει την πιπα κ με καβαλει μονη της χωρις να πω τπτ κ αρχιζει να κουνιεται μπρος πισω με την πουτσα μου καρφωμενη μεσα της..Οσο κουνιοταν καυλωνε πιο πολυ το πουτανακι κ το σφιξημο της πουτσας μου απο το μουνι της γινοταν ολο κ πιο εντονο οποτε κ γυρναει αποτομα κ με πλακωνει στα γλωσσοφιλα (δε δινω γλωσσοφιλα σε μπουρδελα , ειμαι τελειως κατα..αλλα η αληθεια ειναι οτι μαρεσε Γλώσσα ) Αλλαξαμε 3 στασεις , τα γλωσσοφυλλα συνεχιστηκαν κ το τελος ηρθε σε ιεραποστολικη σταση με σηκωμενα τα ποδια.Μολις αδειασα σταματησα για να μεινω λιγο μεσα της αλλα με ενα ευγενικο σπρωξιμο με αναγκαζει να ξεκολλησω, σηκωνεται ντυνεται κ φευγει με ενα ξερο γεια ..Χμμμ;

Γενικα περασα πολυ ωραια αλλα πιστευω οτι η επιτυχια της συνευρεσης ηταν καθαρα κ μονο θεμα timing οποτε και προβληματιζομαι αρκετα για το αν θα ξαναπαω...Τα συμπερασματα δικα σας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
104
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2013
φιλαρακι,χρονια πολλα,καλη χρονια!περασες καλα βλεπω!το μονο αρνητικο ειναι η τιμη των 25 ευρω,ελα αθηνα να πηδας στο 10 ευρω ,οσο για την νατασα στο προμηθεως 11 ημουν θεσσαλονικη και την πηδηξα 20 αυγ.2012,καλα να περναςΧαμόγελο
Z
zarq502
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1