Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Κρίστι είναι καινούρια κοπέλα απο Αλβανία περίπου 30 Μαίων,κοντούλα,λεπτή,με λευκό δέρμα,ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους της,τραχύ καβλωτικό πρόσωπο.Στο κορμί της έχει και μία μεγάλη κρεατοελιά μπροστά.Παρόλα τα χρόνια της στο θέμα του σεξ ήταν αρκετά άβγαλτη.Ένα πράγμα που την τιμάει είναι οτι δήλωσε ευθέως την καταγωγή της χωρίς να προσπαθήσει να την κρύψει όπως κάνουν άλλες κοπέλες.Αφού μπήκε στο δωμάτιο είχε εμμονή απο την αρχή να περάσει το προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο.Της είπα να κάνουμε μερικά προκαταρκτικά φέρνοντας την κοντά μου στην αγκαλιά μου.Την φίλησα στο λαιμό της και λίγο στα βυζάκια της ενώ παράλληλα χάιδευα το μουνάκι της.Φιλιά αρνήθηκε να δώσει.Τα προκαταρκτικά ήταν πολύ σύντομα και έτσι αφού ξάπλωσα πήγε να φορέσει το προφυλακτικό.Παιδευόταν αρκετά να εφαρμόσει το προφυλακτικό και όταν το έβαλε διαπίστωσα οτι το είχε περάσει ανάποδα.Της είπα να το περάσει σωστά.Το πέος μου ήδη με όλα αυτά είχε περάσει στην ημίσκληρη κατάσταση.Και πάλι φαινόταν να έχει κάποιο πρόβλημα.Αναγκάστηκα να το περάσω μόνος μου με δυσκολία λόγω και της χαλαρότητας του μορίου μου.Της είπα να προχωρήσει σε 69 αλλά είπε οτι δεν το κάνει.Μετά απο όλη αυτήν την ταλαιπωρία την οποία υπέστη είχα αρχίσει να κλαίω το δεκάρικο που είχα δώσει.Την ανεβάζω απο πάνω μου όπου εκεί μετά απο μερικά μπάσε βγάλε μου είπε οτι πονάει.Την γυρίζω σε ιεραποστολικό οπού σε αυτήν την στάση και μείναμε αρκετά.Η Κρίστι έβγαζε βογγητά πόνου όσο την γαμούσα.Την πήρα με κολλητά τα κορμιά μας δίνοντας φιλάκια στο λαιμό της. Πάντως η κοπέλα ζοριζόταν αρκετά στον πούτσο και δεν νομίζω να κάνει ακόμα για πολύ αυτήν την δουλειά που διάλεξε.Αν συνεχίσει θα είναι σίγουρα έγκλημα κατά του ίδιου της του εαυτού πρωταρχικά και έπειτα και κατά των πελατών της που απαιτούν η κοπέλα που πληρώνουν να ξέρει και πως να γαμιέται.Δυστυχώς υπό αυτάς τα συνθήκας δεν θα μπορούσα να τελειώσω.Ξάπλωσα,αφαίρεσα το προφυλακτικό,και της είπα να με χαιδεύει και να με γλύφει για να μπορέσω να ολοκληρώσω.Η κοπέλα έπραξε όπως της είπα γλύφοντας με ανα διαστήματα λέγοντας μου παράλληλα για να με ξενερώσει οτι ο χρόνος τέλειωσε και πρέπει να φύγει απο το δωμάτιο.Την στιγμή που ολοκλήρωνα είχε ήδη σηκωθει και την τράβηξα για να παραμείνει.Της είπα νευριασμένος οτι ποτέ δεν πρέπει να φεύγει κατά την διάρκεια της ολοκλήρωσης.Εκείνη την στιγμή ακούστηκε και η φωνή της Βίκης της Καζακστανής που είναι υπηρεσία να φωνάζει την κοπέλα.Ντύθηκε βιαστικά και εξήλθε απο το δωμάτιο.Όταν πήγα να πλυθώ το νερό ήταν κρύο και δεν υπήρχε καθόλου χαρτί να σκουπιστώ.Η υπηρεσία θα βαθμολογηθεί με αυστηρότητα γιατί αρχικά μου είπε οτι η κοπέλα δεν βιάζεται ενώ την φώναξε η ίδια και έπειτα επειδή δεν φρόντισε να βάλει χαρτί.
Το δωμάτιο που μπήκα ήταν το πρώτο όπως μπαίνουμε αριστερα.Σε αυτό το δωμάτιο αντί για καλόγηρο είχαν τοποθετήσει μία πρόχειρη κοντή,σιδερένια κατασκευή.Τα ρούχα μπορεί να πέσουν στο βρώμικο πάτωμα αν δεν στερεωθουν καλά.
Αποχώρησα να βρώ κάτι καλύτερο και δεν σας προτείνω να δοκιμάσετε την καινούρια κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Κρίστι
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2012
Πραγματικά ταλαιπωριακή φάση!
Πήγε άκλαφτο το δεκάρικο!
Μαύρο στις ξεπέτες!Θυμός
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
01 Ιανουαρίου, 2013
Χμμμ;


Ρε προφέσορ... είσαι μεγάλο κομάντο μωρ' αδερφέ μου!

Πως κατάφερες κι έχυσες με όλα αυτά τα ντεκαβλέ που σου τύχανε...

respect!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2