Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
χθες απογευμα μετα απο καιρο επισκευτηκα το αγαπημενο μου μπουρδελακι Λεωφ. 62 μαρτυρων μου παρουσιαστηκε η κοπελα ρουμανικης καταγωγης και μαλλον τσιγγανικης φυλης, γεματουτα (το χειροτερο μου αλλα ας οψεται η βροχη και ο περιορισμενος χρονος για επισκεψη σε αλλο οικημα) υψος 1.55 περιπου μεγαλα πεσμενα βυζια και 18 χρονων οπως ειπε η τσατσα, δεν την εκανα και πολυ μεγαλυτερη,γενικα τιποτα ιδιαιτερο σε εμφανιση το αντιθετο θα ελεγα, τωρα στα του αγωνα κανενα ιχνος βιασυνης προκαταρτικα φουλ, εδειχνε να της αρεσουν,περιποιηθηκα πολυ τα μεγαλα βυζια τηςΓλώσσα και αφου εβλεπε ποσο πολυ μου αρεσαν τα εφερνε συνεχεια στο στομα μου και μου ελεγε ελα δεν εχουν γαλατακι σημερα αυριο θα εχουν, περασμα προφυλακτικου στο μοριο πιπα μετρια με λιγο δοντι και αλλαγη δυο στασεων πριν φτασω στο τελος, γενικα οποιος ξεπερασει το θεμα της εμφανισης θα περασει καλα με την κοπελα δειχνει να το απολαμβανει και την ενδιαφερει να περασει ο πελατης καλα, τωρα για την τιμη τα 30 ευρω ειναι υπερβολικα αλλα η ταριφα τοσο ειναι στο ηρακλειο δυστυχως, το 8 στο παρκινγκ ειναι λογω οτι παρκαρα με αυτοκινητο ακριβως απ εξω, στο οικημα υπαρχουν δυο κοπελες και δουλευουν τη μια μερα η μια και την επομενη η αλλη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2012
καλημερα και καλη χρονια να εχουμε ολοι. μ.ο 5,9 με 8 στο παρκινγκ προβληματιζει..Χμμμ;. ποιοτητα δυστυχως δεν θα δουμε εδω με το να πηγαινουμε σε τετοια μαγαζια που δεν τιμουν τους πελατες και με τετοιες τιμες. οσο και καλη συμμετοχη ναχει η κοπελλα,εαν δεν ειναι τουλαχιστον καλη απο θεμα εμφανισης δεν........
01 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημερα και καλη χρονιά!συμφωνω οτι δεν υπάρχει ποιοτητα στο ηρακλειο,αλλα και η τιμη ειναι τσιμπιμενη 30 ευρω για τετοιες υπηρεσιεςΧαμόγελοMoney Mouthεγω μενω αθηνα και με 10 ευρω παω μεταξουργειο και εχει επιλογες,καλα να περνατε παιδια!με υγεια,ΗΡΑΚΛΗΣΧαμόγελο
Z
zarq502
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2