Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ιζαμπελα είναι ένα ψηλο μελαγχροινο αλογο ,πιθανον από ρουμανια,που μερες τωρα εβλεπα να ερεθιζει τα εγκεφαλικα μου κυτταρα,χωρις όμως να μπαινω μεσα.Αυτος ισως ηταν και ενας λογος που ζοριζομουνα λιγο με τις επιλογες μου αυτή την εβδομαδα,αφου ο στοχος ειχε κλειδωσει αλλα εγω δεν πυροβολουσα,η’ για να ειμαι πιο σωστος πυροβολησα χτες τη ντανιελα από ευνειδων.Σημερα όμως και αφου ένα άλλο στανταρακι ελειπε,περνωντας από το 59 την ειδα,και υστερα από ένα κουνημα στο σαλονι σε ρυθμο απολυτα ταιριαστο με το τραγουδι που επαιζε,μπηκα αυτοματα.Μπαινοντας στο δωματιο,και γω ορθιος,ενώ αυτή καθιστη στο κρεβατι ,αρχισε να με φιλα σ ολο μου το κορμι και να μου τον παιζει,μ αποτελεσμα να με φτιαξει πολύ καλα.Κατοπιν στοματικο και κατευθειαν στον τοιχο,ωραιο μωρο ,ωραια θεα,ωραια όλα.Μετα από λιγο πηγαμε στο κρεβατι σε πισωκολλητο,το ιδιο καλα,και κατοπιν ιεραποστολικα.Εκει ηθελα να είναι λιγο περισσοτερο τρυφερη με τα χερια της,αλλα το κορμι της ,και οι εκφρασεις του προσωπου της,ειχαν κλειδωσει την ευχαριστηση.Τελος την εφερα πλαγιαστα με μενα στα γονατα,και κατοπιν πλαγιαστα με τα ποδια μας μπλεγμενα σε πιο δυνατους ρυθμους,αφου για εκει είναι,οπου και τελειωσα.Συμπερασματικα,πολύ ωραιο μωρο,που αν παραμεινει στη φυλης,θα εχω ένα ακομη λογο για να πηγαινω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 30 Δεκεμβρίου, 2012) 30 Δεκεμβρίου, 2012
Τελικῶς ὅλοι οἱ ἀξιόπιστοι συνάδελφοι ὁμοφρονοῦσι σχετικῶς πρὸς τὴν Ἰζαμπέλαν. Ἐπιβάλλεται ἐπίσκεψις.
B
bakalhs
30 Δεκεμβρίου, 2012
θα συμφωνήσω με τον Μπακάλη!
30 Δεκεμβρίου, 2012
ναι το Αλβανάκι είναι πολύ κορμί και έχει μπει στα υπόψιν...............
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3