Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο νοσηρό μυαλό μου έχω συνδέσει το κέντρο των Αθηνών με τα μπουρδέλα, με αποτέλεσμα κάθε φορά που βρίσκομαι σε αυτό να επισκέπτομαι και τα βρωμερά σοκάκια του Μεταξιού. Αυτό συνέβη και αργά χθες το βράδυ, όταν σκέφτηκα να κλείσω μια κατά τα άλλα όμορφη βραδιά με μια μεταξένια κατάθεση. Ξεκίνησα την τσάρκα μου από την θρυλική οδό Κώλο-κυνθούς. Στον όροφο του καταστήματος με αριθμό 38 η τσατσά διαφήμιζε τη Μαρία την Ελλεηνίδα. Αποφάσισα να περάσω στο δωμάτιο, διότι πρώτον μοιάζει πάρα πολύ με μια ΕΜΘ που είχα στο στρατό, δεύτερον ήθελα να τεστάρω τα όρια της ανωμαλίας μου και τρίτον έχω ως αρχή να στηρίζω τα εγχώρια προϊόντα.

Εμφάνιση Μαρίας: καστανόξανθο μακρύ μαλλί, μάλλον άσχημη και χαζή φάτσα με τσιμπουκόχειλα, καλό κορμί για την ηλικία της (σίγουρα πάνω από 45 ετών) με λίγα μόνο παραπανίσια κιλά, πεσμένα βυζιά και καλούτσικο κώλο.

Όσον αφορά τα όσα συνέβησαν μέσα στο δωμάτιο δε χρειάζεται να μπω σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες, μιας και ο συναγωνιστής professorx είναι πολύ παραστατικός και τον επιβεβαιώνω σε όσα λέει. Η Μαρία κάνει καλή πίπα, την οποία και συνοδεύει με περιποίηση αρχιδιών. Επίσης, επιτρέπει δαχτυλιάσματα, επιδιώκει (όχι απλώς επιτρέπει) διαρκώς γλωσσόφιλα και φαίνεται να καυλώνει εύκολα, με λίγα λόγια έχει πολύ καλή διάθεση και συμμετοχή. Κάτι σαν τη θείτσα της διπλανής πόρτας, την οποία καμάκωσες στο σουπερμάρκετ και τρελαίνεται για νεανική πούτσα. ΟΜΩΣ, και εδώ έρχεται το μεγάλο αλλά, στο θέμα της καθαριότητας παίρνει κάτω από τη βάση! Μου αρέσει που ήθελε να με φιλήσει και το στόμα της βρώμαγε ένα κράμα από τσιγαρίλα και χυσίλα!! Ο professorx έχει από εμένα τρελό respect που έκατσε και της έδινε γλωσσόφιλα και της έκανε μάλιστα και γλυφομούνι, εγώ μόνο στη σκέψη αυτών των δυο μου έρχεται να ξεράσω... Εκτός κι αν ο συναγωνιστής την πέτυχε στην αρχή της βάρδιας, ενώ εγώ ο άτυχος τη δοκίμασα αφού είχαν προηγηθεί ορδές Σομαλοπακιστανοαφγανών. Τέτοια αηδία πάντως δεν έχω ξανανιώσει στη ζωή μου, μα τον ΠΑΟΚ! Είμαι κι εγώ όμως καλό κομάντο και καλός μαλάκας, που αντί να τη διώξω έκατσα μέχρι τέλους και τη γάμησα...

Συνοψίζοντας, πρόκειται για ώριμη Ελλεηνίδα, αρκετά καλό για την ηλικία της κορμί, πολύ καλή συμμετοχή (δείχνει όντως να καυλώνει), καλή περιποίηση ΑΛΛΑ πολύ κακή, κάκιστη υγιεινή. Θα κολλήσουμε τίποτα γαμώ την τρέλα μου! Φεύγοντας από το μπουρδέλο έβριζα για την ανωμαλία που έχω στον εγκέφαλο, πήγα σπίτι, έκανα μπάνιο δυο φορές και ακόμα ένιωθα τη μυρωδιά της πάνω μου...

Χρόνος παραμονής της Μαρίας στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.129
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, xenitemenipsixi και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2012
φιλαρακι το νου σου .... οποιοσ κολαει πραγματα δεν υπαρχει πισωγυρισμα παλικαρι μου ...και δεν ειμαστε για τετοιεσ καταστασεισ ... την καβλα σου θα την πληρωσεισ ακριβα αν συνεχισεισ ετσι ... τετοια σκηνικα μονο με κοπελεσ που γνωριζεισ , με ιεροδουλεσ κρατασ αποστασεισ ασφαλειασ ... αν γλειφομουνιαζεισ στο μεταξουργιο εισαι τουλαχιστον ελεηνοσ στην σημερον ημερα.... περαν οτι δεν μπαινω καν σε τεοιεσ τυπισεσ ακαποτο τσιμπουκι δεν τον δινω και ενοειται μακρια απο γλωσσοφιλα και γλυφομουνια ... παιρναμε καλα αλλα φυλαγομαστε κιολασ γιατι θα μασ παρει ο διαολοσ ...
30 Δεκεμβρίου, 2012
Μόνο που το διάβασα σιχάθηκα....Money Mouth
Κ
Καινούργιος
30 Δεκεμβρίου, 2012
Eντάξει η κοπέλα καπνίζει πολλά τσιγάρα όπως και οι περισσότερες ιερόδουλες.Κάτα τα άλλα δεν διαπίστωσα όταν την πήρα καμία άλλη δυσάρεστη οσμή.Επίσης νομίζω οτι ήμουνα σαφής οτι η κοπέλα δεν απευθύνεται για όλα τα γούστα.Καλη χρονιά να έχεις!
30 Δεκεμβρίου, 2012
Άξιος! Τι να πω. Το Μετάξι είναι για σκληροπυρηνικούς εραστές αλλά μην αγχώνεσαι, σε όλους έχει τύχει να σιχαθούμε τον εαυτό μας μετά από κάποια ανάλογη εμπειρία. Ας όψεται ο πειρασμός του 10Ευρου αντί του 20Ευρου.Αν και νομίζω υπάρχουν 1-2 μπουρδελάκια στην Κολωνού που διατηρούν αξιοπρεπή τα επίπεδα καθαριότητας χώρου και συνεύρεσης.
30 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφεσορα απεριοριστο respect αποτελεις προτυπο καλτιλας! Κουλ
C
COBRA1986
30 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ! Σου εύχομαι και σε εσένα καλός πολίτης!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6