Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Τετάρτη δεύτερη μέρα τον Χριστουγέννων στις 18.00 το απόγευμα ,
μπήκα στον οίκο και μου λέει η τσατσα Αννα δουλεύει την ξέρεις , έβγαλα τα λεφτά την πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο μέσα που βρίσκεται στα δεξιά από το κουζινάκι ,
μπήκα στο δωμάτιο και το αιρ κοντίσιον δεν δούλευε , το ανέφερα στην υπηρεσία και αρχικά είπε ότι δεν κάνει κρύο , το βλέμμα μου δεν της άφησε περιθώριο και μου
είπε αλλά αν κρυώνεις να το ανάψουμε , στο δωμάτιο περίμενα σχεδόν 25 λεπτά να έρθει η Αννα απο τον προηγούμενο πελάτη και σε αυτό το διάστημα η τσα τσα χτύπησε
δυο φορές την πόρτα...ήρθε η Αννα στο δωμάτιο χαμογελαστή με πολύ κέφι, μου είπε χρόνια πολλά και συνέχισε λέγοντας μου ότι κατάλαβε ότι ήμουν εγώ στο δωμάτιο
αφού μύρισε το άρωμα μου......κλασσικά μου είπε να φτύσω την τσίχλα που πάντα μασάω και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , ανέβηκε απο πάνω μου , με τα δυό
της χέρια με έπιασε απο τα μάγουλα και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα , σταμάτησε πήρε μαντηλάκι μου σκούπισε τον πούτσο και αφού άρχισε να περιποιείται πρώτα τα αρχίδια μου
τον έβαλε στο στόμα της , η πίπα της είναι κάθε φορά και καλύτερη , με έγλυφε στην κυριολεψία χωρίς να πέρνει ανάσες , σταμάτησε να αναπνεύσει μου έφτυσε τον πούτσο
και ξανασυνέχισε την πίπα , την γύρισα σε στάση 69 και έγλυφα το μουνάκι της αλλά δάχτυλο σε αυτό δεν αφήνει να βάλεις , πρώτη στάση με δική της επιλογή ιεραποστολικό ,
με κοίταζε στα μάτια και μου έλεγε σκίσε με , θέλω να έρχεσαι συνέχεια να με γαμάς , ενω είχε πιάσει και με τα δυο της χέρια τα κωλομάγουλα μου και με τράβαγε πρός τα μέσα της ,
αλλαγή στάσης με εμένα οκλαδόν και αυτή απο πάνω μου όπου ανεβοκατέβαινε με τρελό ρυθμό ενώ με το που της έβαλα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της εκστασιάστηκε τελείως , και φώναζε
γάμαμε μεν σταματάς έτσι έτσι , της είπα ότι θέλω να τις σκίσω τον κώλο αλλά αρνήθηκε....την σήκωσα την τοποθέτησα στα τέσσερα στον χαλασμένο καναπέ που υπάρχει στο δωμάτιο και
άρχισα να την γαμάω με μανία , είχαμε στο δωμάτιο κοντά στα 20 λεπτά με την τσα τσα ήδη δυο φορές να έχει χτυπήσει την πόρτα χώρις μάλιστα κάποιος να μπεί στο σπίτι , μου είπε
μωρό μου έλα να στον πάρω στο στόμα να τελειώσεις , με αυτή καθισμένη στον καναπέ και εμένα όρθιο απο πάνω της μου έβγαλε το προφυλακτικό και αφού έφτυσε τον πούτσο μου
δυο φορές τον πήρε στο στόμα της όπου μετά απο λίγο τελείωσα....παλιά οι συνευρέσεις μου μαζί της ήταν μια κρυο μια ζέστη , τώρα είναι δεύτερη συνεχόμενη φορά μαζί της
που ήταν μέσα στην καύλα....φυσικά και θα την ξαναεπισκεφτώ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.358
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2012
Έκατσε 20 λεπτά στο δωμάτιο η Άννα; Σε εμένα μόλις πέρναγε το 10λεπτο την έκανε χωρίς να πει τίποτα...
29 Δεκεμβρίου, 2012
ναι και την προηγούμενη φορά πάλι τόσο έκατσε....
30 Δεκεμβρίου, 2012
Πολύ καλή κριτική και ανεβαστική! Στα υπόψην!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3